Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy falusi kocsmába mennyi...

Egy falusi kocsmába mennyi lehet egy napi forgalom?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 22:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
KB olyan 4 ezren lakhatunk a faluba, és nincs 5 perc időnk se enni vagy leülni. Még vécére elmegyek sokszor már 5 állnak addigra sorba. Nagyon durvák errefelé. Plusz ott az elvitel is, van egy pálinka amit nagyon szeretnek annak 17 ezer az ára/l. Van egy pasi aki minden héten elvisz legalább 5 litert belőle, és ez csak egy pálinka. Rengeteg hellt, teát, üdítőket, chipset,csokikat,kávét, gumicukrot, dobozos sütiket elvisznek. De az itt fogyasztás is szerintem sok. És a minőségibb italokbol is, nemcsak az olcsó kommerszek.
2023. aug. 7. 14:46
 12/20 anonim ***** válasza:

Elárulod a hely nevét, vagy titokként kezeled???


Legközelebb, nem kell kérdést kiírnod,

a választ sőt többet itt mind megleled:


[link]

2023. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De ha átlagot nézzünk pl.egy fél műszak alatt elmegy 2 láda (40db) sör. És ezen kívül még van 12 másik fajta sör amiből 5 ami rendszeresen fogy.
2023. aug. 7. 14:56
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen egyébként mindenkinek a hasznos válaszokat. 😊
2023. aug. 7. 15:01
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyen jó megy akkor rá kell nyitni egy másik egységet.
2023. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek kocsmatulajdonosokat és alkeszokat is onnan.

Bár nekik van bőr a képükön, de szerintem sok helyen eljátsszák azt, hogy mikor már kellő mennyiségű folyadékot fogyasztott az illető, mondják neki, hogy még nem fizette ki az előző kört. Így egy fogyasztást 2-3 alkalommal is kifizettetnek.

Egyszer a nagyapám meghívott egy sörre, még józan volt épp. Másnap jött a szokásos, hogy a tegnapi kör ott velem nem lett kifizetve. Mivel még magánál volt, ezért gyorsan tisztázta. Szóval ez így megy.

2023. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nálunk azért ez nem megy így. Ha többet adnak azt is utánuk viszem. A becsület fontosabb mint pár ezer potya pénz szerintem.
2023. aug. 8. 00:09
 18/20 anonim ***** válasza:
65%
Hát lehet, igazad van. Csak ők a pár potya ezresből nyaralni járnak meg új autót vesznek... :D
2023. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, vannak ilyen emberek is.
2023. aug. 8. 12:39
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Bizony vannak, persze a jelenlévők mindig kivételek!
2023. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!