Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnök bsc-vel, 3-4 év...

Gépészmérnök bsc-vel, 3-4 év tapasztalattal érdemes lehet elmenni műszaki oktatónak?

Figyelt kérdés

Introvertáltabb emberként? Nem nagyon találok mostanában munkát. Dolgoztam tervezésben, fejlesztésben, de voltak kommunikációt jobban igénylő munkáim is. Most van egy suli, ahol pont olyan oktatót keresnek, ami nekem a szakirányom volt.


Tanárbéreket most elvileg rendezték, ez oda is kihathat?



2023. aug. 7. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg. Főleg introvertáltként... csak azért bevállalni egy ilyet mert nincs más az egy baromság.
2023. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De éhen nem szeretnék halni.
2023. aug. 7. 12:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Felkészülök, leadom azt a pár órát, szerintem megoldható lehet. Most az introvertáltat nem úgy kell elképzelni, hogy meg se merek szólalni. Inkább csak egyedül szoktam feltöltődni.
2023. aug. 7. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

“Felkészülök, leadom azt a pár órát, szerintem megoldható lehet. Most az introvertáltat nem úgy kell elképzelni, hogy meg se merek szólalni. Inkább csak egyedül szoktam feltöltődni.”


hát akkor csináld…

2023. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

"Felkészülök, leadom azt a pár órát, szerintem megoldható lehet. Most az introvertáltat nem úgy kell elképzelni, hogy meg se merek szólalni. Inkább csak egyedül szoktam feltöltődni"


Okécsá

2023. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bruttó 440 januártól !!! rendezésnek számít...
2023. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj, ha máshol nem találsz munkát, egy próbát megér. Igen, bruttó 400.000 körül keres egy tanár, de a szakképzésben béralku van, ott kaphatsz kicsivel többet.

Elvileg van egyébként mérnöktanár szakirány. Nem ártana ilyesmit elvégezni, ha tanítani szeretnél. Persze, ha más nem jelentkezik, akkor lehetséges, hogy felvesznek.

Nekem rengeteg olyan tanárom volt, aki antiszociális. Bement, leadta az anyagot, aztán hagyjuk békén. Középiskolában szerintem ez már nem zavar senkit.

Ha olyan bruttó 450-480.000 körül megelégednél a fizetéssel, egy próbát megér. De ha még soha nem tanítottál, akkor készülj fel rá, hogy az elején nagyon sokat kell majd készülni. A tankönyvi tananyag nagyon nem olyan, mint a gyakorlat. Pláne, hogy a gyakorlatban általában egy bizonyos dolgot csinál az ember, a tankönyv meg az egész szakmát bemutatja A-tól Z-ig.

Egyébként most hallottam, hogy a mérnöktanár/közgazdásztanár képzés jövőre csak 3 félév lesz, Bsc-re épülve, és ha fel tudsz mutatni valami szakoktatói gyakorlatot, akkor egy félévet még el is engednek.

2023. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!