Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismerettség nélkül nehéz egy...

Ismerettség nélkül nehéz egy szobfestő vállalkozást beinditani és felfuttatni?

Figyelt kérdés

10 éve festek de maszekolni nem szoktam mert az emberek nem tudják hogy festő vagyok,mindig is vállalkozóknak dolgoztam órabérben. Nem hirdettem, nem akartam hivatalos vállalkozas nélkül hirdetni hogy festést vállalok mert nem akartam bajba kerülni. Az összes festő ismerősöm ugy kezdte hogy maszekolgatott már fiatal korában, majd vállalkozást alapitott mikor volt ügyfélkör.

Ügyfélkör nélkül a nullárol nehéz elindulni? Az adókat akkor is kell fizetni ha nincs munka.


2023. aug. 8. 02:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nehez, de megeri
2023. aug. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az ügyfélkör is elég nehéz fogalom ebben a szakmában, hiszen ez nem fodrászat, ahova az ember havonta jár.


A jó hírnév, és sűrűsödő ajánlások kiépítése nagyon hosszú feladat. Nyilván megéri egy idő után. KATA havi 50ezer forint ha magányszemélynek számlázol, igazából nagy károd nem lehet, cuccaid gondolom vannak.


Egy évre 600.000 Ft az adó, ezt 1-2 munkából kinullázod, aztán a többi profit.

2023. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az ismeretséghez.


Ez tisztán marketing. Ha jó vagy valamiben, és elköltözöl egy full idegen városba, ahol senkit nem ismersz, akkor is tudsz sikeres lenni. Két dolog kell hozzá, jónak kell lenned abban amit csinálsz, plusz kreatív ám kell lenned a marketingben.


Egy festőnek könnyű dolga van, mert akár filléres szórólapokkal is el tudja indítani az üzletét és utána már ajánlás útján is jönnek további munkák.


Mondok egy példát. Egy barátom egy utcára nyíló üzlethelyiség festési munkálatait vállalta egy hétvégére. Ezen a hétvégén csak a járókelők közül öt új munkára tett szert. Akik arra jártak, benéztek, megkérdezték hogy vállalna-e más munkákat is, ő pedig igent mondott.

2023. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!