Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen nehéz mostanában...

Miért ilyen nehéz mostanában munkát találni?

Figyelt kérdés
Borsod megyében élek,szakképzett hegesztő vagyok. Sosem tapasztaltam meg ilyet hogy 3 hónapja küldözgetem az önéletrajzom és semmi válasz. Legalább 30 helyre elküldtem már és ebből kb 5 küldött választ,hogy nem rám esett a választás. Ha a Facebook álláskereső csoportokba írok ott sincs semmi válasz,egy komment se. Nem értem. Ennyire pang a piac vagy mi ennek az oka. Régen elküldtem egy helyre legkésőbb 1 hét múlva hívtak,mostmeg semmi hónapok óta.

2023. aug. 8. 10:10
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
94%
Mi is ezzel szopunk most. Én 2 éve kerestem állást, akkor a szabik miatt megcsúsztak az interjúk de azért volt visszajelzés. Most párom keres, eddig 8 helyre adta be a fővárosba és környékén, de eddig még egy sima választ sem kapott, miközben a hirdetések aktívak. Reménykedünk, hogy csak a szabik miatt és most már lassan beindul.
2023. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint országos szinten ez a helyzet? Fogalmam sincs mi okozza ezt. Én május óta küldözgetem.
2023. aug. 8. 14:32
 3/17 Metionin ***** válasza:
95%
Most kapott egy visszajelzést, július elején jelentkezett...
2023. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Május? Tavaly nyár óta keresek munkát,és semmi
2023. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
A hegesztés szerintem nem önéletrajzzal majomkodós kategória. Odapofátlankodsz azzal, hogy szívesen hegesztesz egy próbát, kapásból válaszolsz az elméleti kérdésekre lehetőleg a tudásod határain belül, egy-két érdekességgel vagy spec esettel megfűszerezve, és nyomot hagytál. Add meg a számodat a góréknak és asszisztenseiknek kb mindenhol. Vicces lesz, ahogy egy darabig hívogatnak próbahegeszteni, miközben már náluk dolgozol, de ennyit megér szerintem...
2023. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4es

Tavaly nyár óta? :O

Mi a szakmád?

2023. aug. 8. 17:25
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Válságban az ország! Ébresztő! Közben a vendégmunkások erőteljesen nyomják le a bérek , rontják a munkakörülményeket.
2023. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem személyesen menj be Gustav Wolf féle cégekhez és kérdezz rá, nincs-e szükség rád.
2023. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Itt van már a hithű pontozóbrigád is. Gondolom szerintük a magyarul egy szót nem értő kolléga is bőszen rajzolgatta az önéletrajzát, biztos azért vették fel, nem?
2023. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem olyan szakma ahol onelatrajz meg tobb koros interju kell. Felhivod, hetfon mesz kezdeni, ha jol dolgozol akkor felvesz, ha nem akkor ennyi volt.

Festo vagyok, de tolem soha egy festo sem kert oneletrajzot. Mondtak hogy menjek el dolgozni es megnezik mit tudok, ha tetszett nekik a munka akkor ajanlottak egy osszeget es megallapodtunk

2023. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!