Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát tanuljak...

Milyen szakmát tanuljak amivel jól lehet keresni? Nő vagyok.

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Plasztikai sebész.


Fogorvos.


Trader.


Befektető.


Ügyvéd.


Network marketing.


Influencer.


Miniszterelnök.


Vállalkozó.


Ingatlanfejlesztő.


Építész.


Bútorasztalos.

2023. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak az a fontos, hogy jól keress?

Én könyvelő vagyok, nyelvtudással, remote munkával elég jó fizetéssel es béren kívüli juttatásokkal (szép kártya juttatás, tovább képzések, ingyenes magán eü ellátás stb). De utálom a munkám, nem tudom Neked megfogalmazni, egyszerűen nem én vagyok.

Aktív álláskeresésben vagyok, keresem az álom helyem, még akkor is ha tudom nem fog ilyen jó fizetni. Ha nem találom meg a meglévő végzettségeimmel én is tovább tanulok.

A minap ránéztem a képzési kínálatra, gondoltam ha már van lehetőségem legyen ingyenes. Én egyetlen egyet találtam ami vonz. Nézd végig te is mik indulnak szeptembertől, biztos van olyan ami iránt érdeklődsz. Viszont a nyelvtudás fontos, ha nincs magabiztos nyelvtudásod ezt is tervezd be képzésként.

2023. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Vagyonőr követségen.


Vagy sofőr minisztériumban külföldi kiküldetésben (brutto 2.3 millió Ft per hó)

2023. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Prostitualt
2023. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

bármivel ami érdekel annyira, hogy szabadidődben is foglalkozz vele, amikor nem kapsz érte 1 fillért se és lehet magánban végezni.


1 rész azért fontos, mert ha csak munkaként fogod fel, akkor ugyan olyan leszel mint az átlag munkavállaló, aki átlag bért kap.


2. azért fontos, mert nem kényszerülsz bele a fix munkaidőért fix fizetés jár és talán évente 1x fizetésemelés. + ha hatékony tudsz lenni, akkor az neked plusz pénzt jelent, míg alkalmazottként a hatékonyságért több munka jár ugyanazért a fizetésért.

2023. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Én alkalmazott matematikus vagyok, ezen belül mesterséges intelligenciával foglalkozom. Elég jól lehet ezzel keresni, kifejezetten rugalmas, nem aggódom.


Majd szülés után ha a gyerkőcök nagyobbak, visszamegyek részmunkaidőben homeofficeba. Addig meg építgetem a karrierem. Annyi idő alatt ezen a területen nagyon magas szintre lehet jutni. Ideális szakma ez nekünk, nőknek.

2023. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Jogász
febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!