Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kínos a munkahelyen...

Mennyire kínos a munkahelyen fizetési előleget kérni úgy ha nem rég vettek fel? Egyátalan lehet?

Figyelt kérdés
Tudom az oldalon mindneki milliomos és nettó 900-at keres. Sajnos az utóbbi 3 évben feléltem a tartalékaimat és egyéb más dolgok is történtek... Most úgy néz ki egyenesbe jövök. Mennyire kínos az ha az első pár nap után jelzem hogy szükségem lenne egy kis pénzre?

2023. aug. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon.
2023. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos igen, és nem vet jó fényt rád. Próbáld meg megoldani máshogy, hiszen ha előre költöd a fizetésed, nem fog javulni a dolog. 6 év alatt egyszer sem kértem, meg sem fordult a fejemben.
2023. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Kínos
2023. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt szinte esélytelen.
2023. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán lehet"


Kérni bármit lehet a munkáltatótól, ha partner benne. Nem tudjuk, hogy az-e.

Mi szoktunk munkabér előleget adni az újonnan felvett dolgozóknak, ha kérnek. Persze nem milliókról van szó, maximum 1 heti bérről és legkorábban onnantól kezdve, hogy azt az 1 hetet már ledolgozta. Eddig még gondunk nem volt ezzel.

2023. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!