Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri olyan helyre jelentkezn...

Megéri olyan helyre jelentkezni, ahova egyszer már jelentkeztél, de nem jeleztek vissza? Második körben lehet, hogy visszajeleznek?

Figyelt kérdés

Az álláshirdetés kb. teljesen ugyanaz. Kb. 2 hónapja jelentkeztem, most ismét fent van a pozíció. Akkor nem kaptam semmi visszajelzést. Jelentkeztem most is, mert vesztenivalóm nincs, de van esély, hogy ezúttal átmegyek a rostán? Ergó van értelme kétszer ugyanarra az állásra jelentkezni? Alapvetően az elvárásokat hozom, bizonyos szempontból még előnyben is vagyok, mert pl. nem pályakezdőként jelentkezek, de ki van emelve, hogy pályakezdők jelentkezését is várják.


Egyébként a kiválasztás hátterére is kíváncsi lennék. Hogy ha van valaki, aki minden szempontból megfelel az állásnak (papíron, mert ugye esetemben önéletrajz alapján utasítottak el, vagyis nem kaptam visszajelzést), akkor őt miért nem keresik?


Köszi előre is a válaszokat.



2023. aug. 22. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt is hozzátenném, hogy jelentkezéskor hozzájárultam ahhoz, hogy az adataimat megőrizzék későbbi üresedés esetére, szóval gondolom egy belső adatbázisban már megvan nekik az önéletrajzom.
2023. aug. 22. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

"Hogy ha van valaki, aki minden szempontból megfelel az állásnak (papíron, mert ugye esetemben önéletrajz alapján utasítottak el, vagyis nem kaptam visszajelzést), akkor őt miért nem keresik?"


Mert ha 100 masik jelentkezo is megfelel, akkor nyilvan nem fognak mindenkit keresni.

2023. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Tekintve, hogy jelentkezni kb 1 perc, végtelenül értelmetlen a kérdés.
2023. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végtelenül értelmetlen volt ez a hozzászólás is. Gondolom, a kérdés kisbetűs részét el sem olvastál. Vagy ha igen, akkor egyúttal válaszolhattál is volna.
2023. aug. 22. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelentkezz újra, tényleg semmi vesztenivalód nincs.
2023. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közszféra?
2023. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!