Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

- kiszámítható, fix, viszonylag jól fizető, gyakorlatilag stresszmentes munkahely egy olyan munkakörben, amely monoton, mindig ugyanaz és csak kicsit érdekel/élvezed


- változó, picit alacsonyabb kezdő bér, új terület, egy olyan szakterületen ami igazán érdekel



2023. aug. 24. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván a második, aztán lehet karriert csinálni. Alapvetően be is jött ez a választás
2023. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Scream85 ***** válasza:
87%
Ha belátható időn belül van esély előre lépésre, anyagilag is akkor a második.
2023. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így 40 évesen az elsőt. 25 évesen a másodikat választottam volna.
2023. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már csak amiatt a második,ha szereted.Sok mindent ki lehet bírni úgy.Nyílván,ha mind2-ből kijössz hóvégén vhogy.Ha előre lépési lehetőség is van,akkor egyértelmű már sztem
2023. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első, huszonévesen még én is bevállaltam volna a másodikat, de így harmincnál már jobban preferálom a nyugit. Nem utálom a munkám szerencsére, inkább csak semleges.
2023. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megélhetés szempontjából nem gond az első és van előre lépési lehetőség akkor mindenképp 1.


Amúgy 30 megy 40 éves kor még a karrier eleje-közepe, szval nem teljesen értem a logikát aki a 2. At mondja még 25-35 évet kell dolgoznod.

2023. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerek mellett az elsőt választottam.
2023. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 évesen sok váltás után vagyok, elsőt.
2023. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!