Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg kislányommal vagyok...

Jelenleg kislányommal vagyok itthon, közben befejeztem az egyetemet (gazdálkodási és menedzsment szak). Mit gondoltok hogyan tudnám magam fejleszteni? Visszatérésemkor ne azt tűnjön fel a hr-esnek először, hogy "jujj kisgyermekes, lapozzunk".

Figyelt kérdés
Tervezzük a kistestvért. Ha pár év múlva visszatérek a munkaerőpiacra szeretnék nyitott szemmel járni, akár munkahelyet is váltanék, ha találok egy megfelelőbbet.

#karrier #visszatérés #kisgyermekes anyuka
2023. aug. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pl nyelvtanulás
2023. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, kimaradt hogy a nyelvtudásomat fejlesztem :)
2023. aug. 24. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Aki "jujj kisgyermekes, lapozzunk". az akkor is lapoz, ha te közben önfejlesztettél. Egyébként nyelv. Megy a tárgyalóképes angol + még egy nyelv? Ha nem, akkor nyomjad, ha belefér, akkor valami értelmes levelező MSc is lehet.

Ezel felül pedig attól függ mit is akarsz kezdeni magaddal egy ilyen "univerzálisabb" szakkal

2023. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Eleve full ökörség visszatérni a mókuskerékbe. A babaváróból + csokból kijön egy air bnb lakás, apuka vállal valami alibi munkát, anyuka intézi a vendégeket, innentől kezdve fölösleges kepeszteni.
2023. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek a hármassal. Akinél kizáró ok a gyerek, az nem is jut túl ezen infón, akkorsem ha agysebész diplomát szereztél gyed alatt.

Én inkább azt mondanám, hogy tanulgassál persze, de közben inkább éld meg a gyerekek pici korát, az adódó pillanatokat. Soha nem fog visszajönni és nem érdemes minden szabad percedet "önfejlesztésre" használni. Lehetsz szalonképes a piacon a továbbiakban úgyis, ha nem facsarod ki magad és hagyod magad élni egy kicsit a mának. Ez az időszak most erről szól...

2023. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!