Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Leépítés volt a munkahelyen...

Leépítés volt a munkahelyen köztük engem is de már sok elkűldött embert visszahívtak.Ha Közös megegyezésel jöttem el engem is visszahívhatnak?Vagy mindegy,hogy hogy rugtak ki?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, visszahívhatnak. Ismerek egy fickót akit vagy 4X rúgtak ki pia miatt és vettek vissza, mert nem találnak olyan jó szakembert.
2023. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene akar visszamenni egy olyan munkahelyre, ahol össze-vissza küldözgetik el az embereket, aztán mikor látják, hogy szarban vannak, akkor meg gyorsan hívogatják vissza őket, mert pofára estek és új munkaerőt nem találnak? Legyen gerinced. Mondj nemet.
2023. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne nézz hátra, előre nézz. Ők meg egyék meg azt, amit kifőztek. Ne foglalkozz velük.
2023. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!