Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki ügyintéző képzéshez...

Banki ügyintéző képzéshez milyen végzettség szükséges?

Figyelt kérdés

Sokáig szállodai recepción dolgoztam, jelenleg Gyeden vagyok, és ha visszamegyek dolgozni, szeretnék a korábbinál egy kiszámíthatóbb munkakörben dolgozni. Viszont emberekkel dolgozni szeretek, nem akarok sima irodai munkát, így a banki ügyintézőre gondoltam.

Tudja itt esetleg valaki, hogy ehhez milyen képzettség szükséges? Elég egy sima pénzügyi ügyintéző képzés? Esetleg tudnátok jó tanfolyamot ajánlani, aki nemrég végzett ilyet?

Ha ennek van jelentősége, van közgazdaságtanból érettségim, és egy teljesen más irányú diplomám is.


2023. aug. 27. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van erre középfokú végzettség.Elég oda egy sima pénzügyi okj.


De, a bank is elküld képzésre, főleg ha hitelekkel is foglalkozni akarsz és nem csak az ügyfelek egyéb problémáival.

2023. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. aug. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!