Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire valós ez az állásaján...

Mennyire valós ez az állásajánlat?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem ide stewardessnek, fel is hívtak, hogy menjek be egy személyes bemutatkozásra.

Tényleg ennyire egyszerű lenne?

[link]



2023. aug. 28. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MAjd kiderül az elbeszélgetésen, hogy milyen hosszú a tanfolyam, kapsz-e fizetést az alatt vagy fizetős-e a tanfolyam aztán utána döntesz érekel e.
2023. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ebből még nem szabad túl nagy következtetéseket levonni, de szerintem a hirdetés szövegezése is szánalmasan amatőr. Nem álhatott a hr-es aki írta a helyzet magaslatán.


"Iskolai végzettség 10 osztály is elég vagy szakmunkás vizsga"


"Akit nem vettek fel egyetemre várjuk Légi utas Kísérőnek."


Milyen légitársaság adja ennyire alacsonyra a lécet?


Tényleg a szövegezés annyira pongyola, hogy kb azt a szintet üti meg, mikor Kolompár Ákhillesz ír szöveget a facebook marketplace-en felrakott cuccaihoz.

2023. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég gánya egy hirdetés. Egyébként én meg úgy tudom h ahhoz h sztyuvi legyél minimum érettségi kell, valamint folyékony angol nyelvtudás, és az A2-es szint közel sincs ahhoz, egy hat hetes tanfolyam alatt meg nem lehet megtanulni.
2023. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!