Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy könyvtáros?

Mennyit keres egy könyvtáros?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy mennyit keres egy könyvtárban dolgozó munkatárs.

2023. aug. 30. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen könyvtologatásnak nincsen versenyképes fizetése, mivel mindenki meg tudja csinálni még egy portás is. Igaz hogy szakképesítés kell hozzá, de így is annyit sem mint egy pedagógus.


Én is könyvtáros akartam lenni gyermek koromban. Nem volt számítógép sem net, akkoriban még. Láttam hogy a nyanyák csak ülnek egész nap és kávéznak, mert elaludtak volna. Otthon éltek ugye. Munkahelyére aludni jártak. Ilyen melót akartam én is. AZtán megtudtam mennyit keresnek hát...

2023. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha diplomád van, akkor nem hinném, hogy többet kapsz a bérminimumnál, ami jelenleg br. 296.400 Ft.


Sőt, hallottam olyanról is, hogy inkább közmunkásokkal töltik fel a könyvtárat, mert az olcsóbb.

2023. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és ha nincs diplomám?
2023. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!