Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi problémák. Túl...

Munkahelyi problémák. Túl sokat akarnak és közben semmit. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy az új munkahelyen ahol lassan 4 hónapja dolgozom folyamatos veszekedések vannak. Azóta már beszélgettem a főnökömmel (külföldi) hogy mit gondol az eddigi itt létemről. Amit eddig csináltam, ha nem tudtam valamit megkérdeztem azt a kollégát aki már régóta itt dolgozik, hogy segítsen. Viszont a főnök csak annyit mondott erre, hogy ne kérdezzek, hanem oldjam meg magamtól a dolgokat. Viszont most 1 hónapra rá meg leszúr, mert hogy nem osztok meg vele "semmit". Csomót kell várnunk arra, hogy a megrendelt dolgokra kapjunk vissza választ viszont ő mindig azon nyomban akarja. Hogy lehet ezt kezelni? van tapasztalatotok ilyen főnökkel?

2023. aug. 30. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, barmokkal nem lehet együttdolgozni! Lehet pénze, ha esze semmi, ráadásul lenéz meg csicskáztat egy külföldi a saját hazádban...
2023. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadok Román, vagy Bolgár..
2023. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sz.rd le. Csináld ahogy tuod, aztán ha nem tetszik neki majd szól magától. Én biztos nem kérdeztem volna meg tőle hogy mit gondol rólam, mert az lehet elég demotiváló is.
2023. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én voltam aki megkérdezte hanem ő mondta el magától. És Ázsiai munkáltató.
2023. szept. 3. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg csináld ahogy tudod. Ha nem rúg ki, akkor úgyis kellesz neki.
2023. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ázsiainak sose dolgozz, nem szeretnek rendesen fizetni / bejelenteni se. A mentalitás is az európaitól eltérő, ott a melósát kb a tulajdonának tekinti a főnök, valahogy hasonlóan mint a cégányoknál...
2023. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!