Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság céges közép/felsőveze...

Manapság céges közép/felsővezetők milyen céges autókat kapnak, ill. milyen nettó összeghatárig választhatnak általában?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

pl. volkswagen tiguan, ford focus, opel corsa


mindből az ide vagy max modell.

2023. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vezetői szinten nálunk 20 millióig lehet választani.
2023. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 20m-ig.
2023. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen cég és az pláne nem, hogy közép vagy felsővezető...

Kb bármi szóbajöhet.


Első cégnél ahol dolgoztam először ford mondeok voltak a középvezetőknek és A6-os Audi a felsővezetőknek (és bármi amit kért a C level). Később a mondeokat Skodára váltották (vagy fullos 4x4 octavia vagy elég alap superb),

Következő cégemnél a középvezetők Mondeo legmagasabb felszereltségig választhattak Ford-ot, míg a felsővezetők bármilyen Ford-ot kérhettek mustang kivételével. Ez egy jóval nagyobb cég volt, itt a C level szó szerint bármit kérhetett, megkapta.

2023. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Baluba ***** válasza:
100%
Nálunk Opel Insignia volt, elég jó felszereltséggel.
2023. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Itt nálunk vw passat, tiguan, vagy toyota corolla van
2023. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk skodát kapnak a középvezetők, felsővezetők hibrid fordok közül választhatnak.


Én kaptam egy kulcstartót.

2023. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Középvezetők Octavia, felsőknek van Lexus, BMW. A tulajdonosunk Bentleyvel gurigázgat. Én Scalat kaptam. Megyek is állásinterjúra jövő héten.
2023. szept. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag kicsi Vállalati Bank, nálunk középvezetők összeghatárig választhatnak, de nem tudom pontosan mennyi, viszont meglepően sok a Volvo V60, S60, XC60, nagyoknak 90, a főnökök meg természetesen Merci, Audi, BMW szedánokkal járnak
2023. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én állami szféràban vagyok, a céges autó talán Nissan E-NV 200 meg Nissan Leaf. Egyiket sem szivesen vezetgetik a nagyon rövid hatótáv miatt.


Nálunk a cégesautót olyanok vezethetik, akik közép vagy felsövezetök. Ha kell, reggel elviszik a garázsbol 100-os akkuval és este visszaviszik.


Az igazgatóságot Skoda SuperB-vel viszik-hozzák, nyilván soförrel.


Én bicajozok munkába, legalább épitettek tetöt a bicajtárolo felé.

2023. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!