Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné munkahelyet váltanom?...

Megérné munkahelyet váltanom? 8 és 12 óra.

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyen hétfő-péntek 8órában vagyok, semmi hétvégi munka, túlóra is ritkán van, azt viszont le kell csúsztatni, nem fizetik ki. A fizetés az nettóban 360 körül van itt.

Lenne lehetőségem egy másik melóra, az 12 órás, egyik héten 5 nap meló 2 pihi, a másik héten 5 nap pihi 2 nap meló elosztásban. Ismerősöm itt van, szerinte meg lehet szokni a 12 órázást, és a nettó itt 600 körül induló összeg lenne, láttam a bérpapírját is.

Jelenleg 23 éves vagyok, gondolom ezt így fiatalon jobban bírja az ember.



2023. szept. 10. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiatalon olyan munkahelyet érdemes választani, ahol minél több fejlődési lehetőség van, hogy a jövőben sokkal jobb munkahelyed legyen, munkáltatók kapkodjanak utánad, mert így a munkabér is exponenciálisan nő. Nem minden a pénz, jövőbe fektess be és ennek megfelelően tanulj, vállalj munkahelyet!
2023. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi garancia nincs arra, hogy te is megkapod azt a bért amit ő.
2023. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell éjszakázni, akkor szerintem vállalható a 12 órázás, de csak úgy, ha belefér neked, hogy az öt napnyi 12 órázáskor otthon már semmire nem lesz időd/energiád. Persze lehet, hogy nem fárasztana le annyira a munka.
2023. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen az egyes jól mondja. Fiatalon azt is nézni kell, hogy milyen tudást kapsz általa.


12 óra attól is függ milyen beosztás.

6-18-ig?

Mert én dolgoztam ilyenben. Eleve 5:15-kor már a buszmegben voltam. Szal kb 4:30-kor keltem. Olyan 19 óra körül értem haza.

Mondanom se kell, fürdés, vacsora és kb 21-22kor alvás.

Nulla magánéletem volt hétköznap.

2023. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóan dolgozom, így több a szabadnapom, ami használható tanulásra.
2023. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!