Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession.hu-n ha megadok...

Profession.hu-n ha megadok egy céget a "szakmai tapasztalat" menüpont alatt, mint jelenlegi munkahely, fog erről értesítést kapni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, a feszültség elkerülése érdekében nyilván nem szeretném, ha feltűnne a jelelnegi munkaadómnak, hogy állást keresek, ugyanakkor biztos előny, ha mások meg látják, hogy van tapasztalat. Azt már beállítottam, hogy ne lásson a cég, mint munkakeresőt, de azt nem tudom, hogy azt viszont látják-e, ha megadom konkrétan referenciaként.

2023. szept. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Biztos hogy nem. Nem is tudom ezt hogy gondoltad, a weboldal riasztja a céged hr-eseit hogy "hé haver valaki most állította be munkahelynek a cégeteket, nézzetek utána"? Olyan lehet, hogy valaki rád bukkan keresgélés közben, de azt nem tudod kikerülni
2023. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nem
2023. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es köszi a kicsit sem lekezelő választ, igazán hasznos.:) Meg miért is ne láthatná, hogy kik adták meg, mint referencia? Nem is kell értesítést kapjon, pont elég, ha csak le tudja csekkolni a saját oldaláról. A “biztos hogy nem”-ből gondolom ez neked sem megerősített infó, csak a saját logikád alapján erre jutottál?


Azt pedig ki lehet kerülni, hogy csak úgy rámbukkanjon, be lehet állítani.;)

2023. szept. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!