Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Takarítást vállalnék lakásban,...

Takarítást vállalnék lakásban, házaknál, először. Friss nyugdíjas vagyok, fiatalos, nem brazil. Miből áll ez, miket kell takarítani, megosztanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Tudom majd a munkaadó elmondja, de általában hogy megy ez, milyen sorrendben? Itthon rendszeresen takarítok, de másnál még nem csináltam.
2023. szept. 25. 10:18
 1/10 A kérdező kommentje:

Takarító szereket kell vinnem vagy adnak mindent?

Hány órát dolgoztok takarítóként?

2023. szept. 25. 10:28
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Egy vadidegen embert, nem fognak csak úgy beengedni, egy házba.

Már ez is protekcióval működik.

A tisztitószereket mind neked kell vinni. Ezt is csak magán vállalkozóként érdemes csinálni.

2023. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ahogy olvastam ez egyik sem igaz teljes mértékben.

Várok még tapasztalatokat, privibe is lehet.

2023. szept. 25. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos ez az igazság, ha tetszik ha nem!
2023. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magánlakásokba takarítókat legtöbbször ajánlás útján keresnek.

Ha ilyet szeretnél vállalni, jelezd az ismeretségi körödben (barátok, rokonok, plébánia, stb.) hogy ilyet vállalsz, hátha valaki keres.

A mi ismeretségi körünkben a takarító nem hoz sem eszközt, sem anyagot, azzal dolgozik, ami otthon van és jelzi, ha valami elfogy vagy szükség van rá.

Mi egyébként új porszívót is a takarítónk ajánlása alapján vettünk, ő elég sok félét használt a különböző házakban.

2023. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Léteznek takarító cégek is? folyamatosan keresnek embert irodaháakba, áruházakba, lèpcsőházakba. Én nem gyötörném magam vállalkozósdival meg ügyfélszerzéssel.
2023. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalat és ajánlás nélkül valóban nem sok esélyed lesz. Illetve egyedül szerintem nagyon nehéz, én amikor csak egyedül vállaltam házakat, iszonyat kemény volt, főleg egy emeletes családi ház…

Szerintem inkább egy takarító céghez csatlakozz. Nem kell a munka után menned, nem kell az ügyféllel tárgyalnod, csapatban fogtok dolgozni nem egyedül.

2023. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ehhez profinak kell lenni...
2023. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki először amatőrként kezdte. Ismerőseim, barátaim vannak, először idősebbekhez megyek, már beszéltem is velük, aztán meglátjuk higy bírom, tetszik e.
2023. szept. 26. 11:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 embert kipróbáltam, mire találtam egyet, aki tényleg tudott takarítani.. Hirdetést adtam fel, hogy takarítót keresek. Ez fordítva is működik, te hirdesd magad, hogy takarítást vállalsz. Ha van autód, akár saját cuccokkal is takaríthatsz, de tömegközlekedésen én ezt nem cipelnám magammal. Én soha nem kértem, hogy hozzon bármit is magával, megmutattam, hogy mit használjon mihez és az otthoni, bevált cuccokkal takarított a bejárónő. Ha a munkaadódnak nincs kívánsága a sorrendet illetően, akkor a szabály a felülről lefelé és a belülről kifelé. Ugyanis akkor nem járkálod ujra össze a már kitakarított részeket. De megveheted a puccparádé c. könyvet, abban pontosan leírják a takarítás menetét. A csaptelepeket mindig a munkaadót megkérdezve tisztítsd, mert simán tönkretehetsz egy drágább darabot, ha bekened pl. vízkőoldóval. És esetleg kifizettetik a kárt. Ezért kell 1X megbeszélni a munkáltatóval, hogy mi az elképzelése, mire mit használj.
2023. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!