Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállási lehetőségek...

Milyen másodállási lehetőségek vannak Budapesten, amit munka mellett pár órában lehet végezni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyen.
2023. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Millió féle.


A kérdés csupán az, hogy mihez értesz, s hogy mire vagy hajlandó…

2023. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Takarítás. Rengeteg ilyen részmunkaidős állás van; hajnali, reggeli, délutáni, esti, éjszakai. Én pl. reggel 7-9-ig csináltam, 80-90 ezer ft-ért.
2023. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Igen van, én például agysebészként dolgozom, mellékállásban pedig tanácsadó vagyok egy szakmai folyóiratban illetve projektmenedzser egy orvosdiagnosztikai képfeldolgozó algoritmust fejlesztő csapatban.
2023. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Rengetek krvátol kezdve ételkihordón át szoftverfejlesztésig bármit lehet csinálni pár órában is.
2023. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Sansztalan, engedd el, inkább a meglevő munkádban érj el fizetést, vagy keress jobban fizető helyet.

Én kertészkedtem, de az inkább heti tizen órák mint pár órák, és értek is hozzá, azért tudtam így csinálni. Szaktudás nélkül mehettem volna havi 180-200 órába, feketén, 1000 alatti órabérekkel. Láttam ilyet is.

2023. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 + műkörmözés, hajvágás, fordítás
2023. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!