Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi gondolkodási időt...

Mennyi gondolkodási időt "illik" kérni interjú után?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltok. 2 állást pályáztam meg. Mindkettőre behívtak interjúra. Amire holnap (szerdán) megyek oda nagy eséllyel biztosra felvennének. A másik állás (minden tekintetben jobb lenne) interjúra viszont csak pénteken kerül sor. Így minimum 1 hetes gondolkodási idő kellene az első helyen. Ennyit még illik kérni? Azt se akarom,hogy a két szék közé essek.

2023. szept. 26. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
100%-ban szituációfüggő. Ha három másik pontosan ugyan olyan jó jelentkező vár a helyre, akkor lehet, hogy nem várnak meg péntekig. Ha hónapok óta keresnek embert, és végre benned találták meg a tökéletes jelöltet, akkor valszeg akár egy hónapot is húzhatod. Az egésznek semmi köze az "illemhez".
2023. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát nem szoktak azonnal leszerződni az emberrel, nyugi :) Bátran megkérdezheted, hogy hol tart a kiválasztási folyamat, mikorra várhatsz visszajelzést. Erre ritkán válaszolják azt, hogy egy héten belül visszaszólnak... Az is lehet, hogy több kör is lesz, és akkor még egy csomó időd van.
2023. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Rá szoktam kérdezni, hogy miért keresnek embert(felmondás, bővülés, etc), mióta hirdetnek és hány jelentkező van.

3-4 hetet szoktam kérni mert általában egyedül vagyok és több mint 3-4 hónapja keresnek.

2023. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy biztosra felvennének, ameddig nincs előtted az ajánlat, szóval én erre nem alapoznék. Nyugodtan interjúzz több helyen is. 1 hét megvan általában, de van ahol 1-2 hónap is eltelhet, mire szólnak.
2023. szept. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerint 1-3 napot szoktam kérni, 1 hét szerintem sok, de megkérdezheted. Ha nagyon jól teljesítettél az interjún, meg fogják várni, csak jó indokot kell mondanod.
2023. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő, de tapasztalat hogy engem 3 hónapig interjúztattak (5 körös interjú volt) és mikor engem akartam felvenni aznap kellett visszajeleznem.
2023. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bántalak, de honnan gondolod, hogy az interjú után 1 héttel választ is kapnál?


Sajnos a "mikor tudnál kezdeni" kérdés sem jelenti azt, hogy már várnak is oda. Ezen sajnos majdnem mindenki keresztül megy.


Hallgasd meg mindkét céget. Sőt. Addig is jelentkezz valamire, ha van, ami érdekel.


Hajrá!

2023. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: Ez azért elég kemény. Negyed évig(!) kotlanak rajtad, de te döntsd el pár óra alatt...
2023. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amenyire szukséged van annyit lol...
2023. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!