Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes még Wolt/Foodora-t...

Érdemes még Wolt/Foodora-t kezdeni Budapesten?

Figyelt kérdés

Bicóval vagy autóval is megérné?(XI.kerületből indulva)


Melyiknél? (úgy tudom Foodora-nal a biztos. Wolt-ból rendeteg futár is lehet kinn egyszerre?)


Főállásban érdemes, vagy csak mellékállásként kifizetődő?


/Esetleg aki ráér és van affinitása, a vállalkozói részének lépéseit is megoszthatja/


Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra is



2023. szept. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifejted mit értesz azalatt, hogy megéri? Milyen más munkalehetőséged van, amihez képest szeretnéd összehasonlítani?
2023. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Étettségim van. Leginkább fizikai munkára van lehetőségem..áruösszekészítés, esetleg eladónak mehetnék, vagy ha megerősítem Microsoft Office tudásom, talán valamilyen adminisztratív állást tölthetnék be.

Megéri alatt azt értem, hogy nettó 300 ezer elérhető vele(adókedvezmény nélkül)?

2023. szept. 30. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!