Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Postásnak nehéz lenni?

Postásnak nehéz lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon kemény postásnak lenni?

Esetleg ha itt van postás, megosztanád a tapasztalataid?

Gyalogos kézbesítő érdekelne elsősorban.



2023. okt. 3. 17:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Elég kemény az biztos, nagy távokat kell megtenni nap mint nap, sok levelet, csomagot kézbesíteni, télen a hidegben járkálni, mert konkrétan egész nap odakint vagy, nem benti munka.
2023. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Jön a tél. Szerinted?
2023. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Ha esik ha fúj menni kell nekik. Ha kèsnek sokszor vitàznak az ügyfelek, hogy hol volt eddig. Èn nem csinàlnàm
2023. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
azert egy postas munkat nem kell tulgondolni. unalmas gagyi munka kozepszar fizetesert. ez ennyit er.
2023. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
én a német postánál vagyok autós kézbesítő, de itt egész jó a meló. saját körzetem van, saját ügyfélkörrel. nincs sorsjegy, nincs értékesítés, nincs biztositás, csak levél, csomagok, újság, meg néha reklám. lóvé lehetne jobb kicsit. de az otthoni postai munkát semmi pénzért nem csinálnám.
2023. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha szeretsz emberekkel kommunikálni, és van gépjárműved, vagy motorod, akkor jó lehet. Kerékpáron megfagyni minusz 10-ben ennyiért... Nem tudom. Szerintem az már nem.
2023. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én biciklis kézbesítő vagyok. Ha nincs mindenhová számla, segély vagy nyugdíj osztás, akkor egész laza napom van.

Van hogy 2-3 órás szünetet tartok. Hátránya az időjárás. Ha esős szeles nap van, az szörnyű.

2023. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 darklord88 válasza:
8-as. Hol tartod azt a szünetet?Haza birsz pl menni munkaidő közben ha nincs nagy hajtás?
dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!