Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire jó választás a...

Mennyire jó választás a kárpitos szakma?

Figyelt kérdés
Esti képzésen jelentkeztem kárpitos szakmára, de olyan igazán sokat nem tudok róla. Az érdekelne leginkább, hogy a szakma megszerzése után mik a lehetőségek, mennyire könnyű elhelyezkedni? Illetve magárol a kárpitos szakmáról is érdekelne, hogy mennyire könnyen tanulható, mennyire kell hozzá jó fizikum stb.

2023. okt. 5. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Fizikailag ez az egyik "legkönnyebb" szakmunka a szakmunkások között,igény hogy mennyire van rá az kérdéses egy olyan konzum társadalomban,ahol előbb vágnak ki egy kanapét mint hogy megcsináltassák(inkább vesz hitelre).Amúgy szerintem nem rossz szakma,megélni biztos meg lehet belőle,de nem hiszem hogy úgy zabálják mint a burkolót meg a víz-gáz szerelőt.
2023. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó szakma, kevesen vannak és keresett is. Sokan áthuzatnak székeket bútorokat. Bár a nagyobbakat nem szívesen cipelik meg úgy már nem érné meg senkinek, de ha helyszínen meg lehet csinálni...

Én pl sokmindent csináltattam már kárpitossal. Pl ülőgarnitúra ki volt ülve, ő feltömte vattelinnel meg át is húzta. Olyan lett mint az új. Étkezőszékeket is huzattam már át 2x is. Nem tudom hogy pl autók üléseit is huz e át, vagy kormányt bőröz ezek mind spéci munkák tetőkárpit, biztos hogy rengeteg melója lenne. És annyiért smennyiért mondja. Mert más nem csinálja meg.

2023. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!