Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A MAVIR-nál valóban ilyen jók...

A MAVIR-nál valóban ilyen jók a bérek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt állítja hogy műszakozva (12-24,12-48), túlóra nélkül, állomáskezelőként, erősáramú elektrotechnikusival 800 ezer forint nettót visz haza. Semmi vezetői titulusa vagy megbízása nincs. Ennyit a szomszédos atomerőműbe nem fizetnek primerköri dolgozóknak, szóval számomra érdekes ez a szám és úgy vélem h kamu...

Van valakinek releváns tapasztalata a céggel?


2023. okt. 7. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, ha igaz lenne...
2023. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez így megy.. és a fizetési listák tetején a hideg-meleg burkolók, kubikosok meg alpinisták állnak ;)
2023. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bruttóba amúgy eltudom képzelni, de úgy hogy abban már a műszakpótlék is benne van. Tehát bruttó 800 ezer fizetés, az reális lehet. Nettóba szerintem biztosan nem.
2023. okt. 7. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még bruttóban is elég erős, de az már reálisabb lehet, igen.
2023. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, hogy ennyit adjanak, mivel a műszaki szakik nagyon keresettek.


Egyik rokonunknak is valami hasonló végzettséggel + érettségivel ajánlottak kezdőként majdnem 700 ezret egy cégnél, mert annyira nincs ilyen szakember.

2023. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én el tudom képzelni, hogy ennyit adjanak, mivel a műszaki szakik nagyon keresettek."


De, nem a MÁV-nál.


Ott a villamosmérnökök, gépészmérnökök is annyit keresnek, mint egy jobb multinál a titkárnők.

2023. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!