Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadjam a könyvtáros munkát?

Elfogadjam a könyvtáros munkát?

Figyelt kérdés
Adódott egy kihalásos alapon történő álláslehetőség suli könvtárban. Szó szerint értendő meghalt a könyvtáros. Sokat beszéltem vele és gyakorlatilag semmit nem kellene már ott csinálnom, mert teljesen rendbe rakta a könyvtárat az utóbbi években, selejt, leltár, átrendezés stb. minden ami elmaradt régebben. Arró beszélt már az utóbbi időben, hogy végre pihenhet már azt csinál amit akar. Mintha csak arra készült volna hogy precízen átadhassa a könyvtárat. Az olvasók száma gyakorlatilag nullára csökkent abban a suliban ami ráadásul a szomszédomban van szinte. Teljes munkaidő lenne csak a fizetés nem lehet túl sok főleg hogy nekem csak egy segédkönyvtáros végzettségem van, diplomám nincs, ennek ellenére fölvennének, el is fogom fogadni a munkát mert hamar kell döntenem. Ez a mostani fekete éjszakai takarítás már nagyon fáraszt csak azt nem tudom hogy ezt meghagyjam e egynelőre vagy nézzek valami más jobban fizető munkát ez mellé? Hulla fáradt leszek reggel amikor bemegyek lehet ebből baj? Munka biztosan hogy nincsen a könyvtárban már azt tudom csak szösszenetek, de mégis mit csinálnátok kicsit megzavarodtam most.
2023. okt. 8. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
EL!!!
2023. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem álmom lenne egy jó kis nyugis könyvtári állás. Egy nettó 300-al simán megelégednék. Pedig mérnök vagyok végzettségileg (de bánom kissé, mert marha stresszes, nagy felelősségű, mobilitást igényel sok pozíció, és annyira azért nincs is megfizetve ehhez képest).
2023. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 b1812567 ***** válasza:
100%

Ha kis pénz is, vállald el. A feketén takarítást meg engedd el. Persze, ha anyagilag megengedheted magadnak.


Ez bejelentett meló, biztosítással, stb.

Használd ki a lehetőséget, először pihend ki magad, ismerkedj meg a feladattal, még ha nem is sok, ahogy írod.

Aztán gondold át, merre lépj tovább, mihez lenne kedved, lehetőséged.

Ha szeretnél tovább tanulni valamit, valószínűleg rugalmasak lesznek, és megteheted, aztán utána jobb esélyekkel fogsz tudni elhelyezkedni.

Vagy kereshetsz olyan melót, amit akár munka közben is végezhetsz. Online munka, vagy ami kétkezi, de ott is megoldható.

2023. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen meló mellett bátran beiratkozhatsz egyetemre levelező szakra, és munkaidőben tudsz tanulni.
2023. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
4: egyedüli előnyét ebben látom. Mert jó eséllyel minimálbért vagy netán kicsit felette lévő osszeget ha fizet. De arra jó kesz, hogy képezze magát mellette.
2023. okt. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Igen. Beiratkozik valami gyengébb egyetem gazdasági vagy informatikai szakára, mellette meg képezhetné magát például webfejlesztésből vagy online kereskedelemből, elindíthatna valami saját kis vállalkozást vagy legalább projekteket, hogy legyen valami normális a CV-jében.
2023. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Modnjuk ha keés a pénz, a takarítás maradhat mellette, legálisan, heti 36 óra mellett átalányadózóként simán benne tudsz maradni a mentes keretben.
2023. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én mellette még dolgoznék is home officeban és örülnék hogy van bevétel a könyvtárból is. Ha meg mégsem, akkor még mindig tudom fejleszteni magam amiből később csak profitálsz. Mekkora frizura vesznek fel?
2023. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 : sztem szinte borítékolható hogy kevés lesz a pénz.
2023. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
garantált bérminimumra, takarítással majdnem kétszer ennyit keresek
2023. okt. 9. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!