Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes ilyen munkát vállalnom...

Érdemes ilyen munkát vállalnom, ha én is beteg vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön ápoló lenni, de olyan emberekkel szeretnék foglalkozni, akiknek étkezési zavara van(anorexia, bulimia), viszont én is ilyen betegségekkel küzdök. Anyám szerint így nem jó ötlet, nem igazán lehet engem befolyásolni, de kíváncsi lennék kívülállók véleményére is.

2023. okt. 15. 23:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet rossz kategóriába írtam a kérdést, de mindegy.
2023. okt. 15. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez kicsit olyan mintha drogos próbálna egy másik drogost rávenni arra hogy tiszta legyen.

Egyrészt neked sem biztos hogy jó lenne de akinek segíteni próbálsz sem biztos hogy jó ötlet.

2023. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hosszú ideje gyógyult lennél, akkor lenne értelme, érdemben tudnál nekik segíteni.
2023. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2023. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod szerintem. Legfeljebb nem ilyen embereket fogsz ápolni, abból is meg lehet élni, különösen külföldön.
2023. okt. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Amint kiderül, hogy benne van a kórtörténetben, nem fognak alkalmazni. Ismered azt a mondást, hogy vak vezet világtalant? Nem tudnál másoknak segíteni, gyakorlatilag egy katasztrófaturista lennél, aki azt nézi, hogy "de jó, hogy én nem itt tartok".
2023. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!