Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki albérletben lakik egyedül,...

Aki albérletben lakik egyedül,mennyi a fizetésed,hogyan tudsz kijönni,ellenni belőle?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én ugyan nem albérletben élek, de mivel ez egy anonim oldal, ezért leírom, hogy egyik barátnőm 210-et keres, és abból 80 az albérlet, sosem értettem hogy tud megélni.
2023. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
130 marad kajára,tiszkálkodni,ruházkodni,telefon internet,ez az amaz. Hát ez tényleg a jég hátán kategória lehet:[
2023. okt. 16. 00:24
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Millió felett keresek, a legkevésbé sem okoz problémát.
2023. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nettó 870 havi bevétel. 115 a bérleti díj. Jól kijövök belőle.
2023. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A jövedelmem 6-8%-át teszi ki a bérleti díj, szóval kényelmesen. Még ezt is tudnám a felére csökkenteni ha nem lennék lusta átköltözni vidékre, vagy külsőbb/pesti kerületekbe és ott berendezni a “home-office”-t.
2023. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Nettó 415 alapból a fizum+15 caf., 13. havi fizu meg félévente bónusz (70-100 körül szokott lenni). A lakás rezsivel, közös költséggel együtt 150 körül mozog. Próbálok inkább spórolni mert még idő mire jobb fizetésem lesz, de addig is legyen tartalékom váratlan kiadásra vagy majd ha úgy van lakáshitelhez.

Úgyhogy belefér időnként pl. mozi, koktélozás vagy nemrég egy hosszú hétvége Bécsben, de nem mostanában töltök egy hetet a francia riviérán. Néha-néha rendelek vhonnan, de főleg itthon főzök, ha kell új ruha tudok venni de inkább H&M-ből, Reservedből szoktam, nem márkásat. Bp belvárosában van az albim és a munkahelyemen is úgyhogy autót nem tartok már fent, nem érte meg nekem, maradt a tömegközlekedés. Nem élek nagy lábon, de nem is érzem úgy hogy csak hónapról hónapra túlélek.

2023. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nettó 500 a fizum. 220 az albérlet mindennel együtt. Kijövök belőle, mert nem szoktam eljárni sehova :D. Inkább rúgom a bőrt a haverokkal és kockulok. És tudatosan főzök mindig, rendelni nem szoktam, valamint kocsit se kell fentartanom.
2023. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nettó 350 a fizum és 150 az albérlet. Nagyon nehezen jövök ki egy hónapban.
2023. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Netto 1800 eur fizu, 190 eur alberlet varoson kivul. asszony nem keres tul sokat, igy ketten vagyunk ra, de el lehet lenni.
2023. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!