Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha toronydarun szeretnék...

Ha toronydarun szeretnék dolgozni ahhoz milyen szaktanfolyamokat kell elvégezni, milyen eü kritériumok vannak és van valós elhelyezkedési lehetőség?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy emelőgép kezelői vizsga, és hatósági vizsga a darutipusra.
2023. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy későn írok.


De az én tapasztalataim alapján csak akkor vágj bele, ha van ismerős aki betud vinni egy céghez. 2019-ben szereztem meg a toronydarus papírom és azóta se tudtam egy percet sem dolgozni a szakmában. Mindenhova a tapasztaltakat keresik. Pályakezdőként labdába se rúghatunk. 6 fő végzett a tanfolyamon senkinek sem lett munkája.

Volt olyan aki mikor meghallotta, hogy pályakezdő vagyok kiröhögött és kinyomta a telefont.

A mi szemszögünkből felesleges pénz pazarlás volt a tanfolyam.

márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Ha komolyan érdekel, akkor menj el ingyen, gyakornoknak. Aztán, ha jó vagy fogsz kapni hamar rendes fizetést... 😉

márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ekkora f*szs*got. Persze majd az ember ingyen bérmentve dolgozik hónapokat.


+ha ingyen dolgozik bejelenteni sem tudják. Mindezt úgy, hogy egy elég veszélyes szakmában több száz tonnás gépet irányít

márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3


Az igen😂😂

márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Akkor csak keseregj tovább, hogy milyen rossz az élet... 🤡

márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Senki nem kesergett. Le lett írva egy tapasztalat.


Erre írsz egy akkor életszerűtlen fa**ágot mint a ház🤡

márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Ki dolgozik ingyen? Meg hol? Hogy jelentenek be? Melyik cég csinál ilyet? Ki az az egybites barom aki egy több száz tonnás szarért felelősséget vállal úgy, hogy még hivatalosan ott sem lehetne (ingyen meg pláne)?
márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3

ekkora f**ságokat beszélni🤣🤣

márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!