Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz a Tescoba veszélyes...

Igaz a Tescoba veszélyes pénztárosnak dolgozni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam sok esetben a vevők a pénztárossal kezdenek el veszekedni az árak miatt meg beszólogatnak nekik cinikusan meg mesélték volt hogy a c***ány leköpte a pénztárost mert szólt nem pakolt ki mindent a kocsiból és tegye meg és sokan emiatt kikészülnek meg korházba kerülnek mert nem birják ezt a stresszt és a bántalmazást.

2023. okt. 18. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Igaz!
2023. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
-ba?
2023. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

minden kasszánál van telefon, megvan a biztonsági őr száma, felhívod, megkéred hogy jöjjön oda és intézkedjen.


Nem kell elhinni mindent, amit hallasz.

2023. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A Tescoba úgy tudom, hogy van rendőrség is, mert nálunk a wc mellett van egy ajtó, és rá van írva, hogy rendőrség. De amúgy az utolsónak igaza van, lehet amúgy történtek ilyenek, de ezek sok munkakörben megtörténhetnek.
2023. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen tejárak mellett csoda hogy még egyben vannak a pénztárosok :D
2023. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Diákként dolgoztam még ott egyetem mellett, soha többé ilyet. Az elején amíg betanultam, lassabb voltam, többet kellett a kódokat keresgetnem akkor rengeteg beszólást kaptam vagy voltak akik csak passzív agresszívan sóhajtoztak, forgatták a szemüket stb. Az elején nagyon rosszul esett de idővel elengedtem, nem tudok mit csinálni azzal aki ebben leli az örömét hogy a láthatóan diákmunkásnak pofáz be. Habár kaptak a főállású pénztárosok is bőven beszólásokat.

Veszélyben nem éreztem magam, de meglepett mennyire sok a bunkó paraszt vásárló. Árak miatt voltak akik puffogtak, ha jogos volt (pl. akcióban kellett volna lennie vminek a szórólap alapján de a gép teljes áron számolta) akkor hívtam egy felettest aki ezt elintézte, ha csak nem tetszett nekik hogy vmi már X Ft azt szó nélkül hagytam.

Valószínűleg üzlettől is függ, ahol én voltam ott nem tudok róla hogy bárkit bántottak volna vagy a streszz miatt kórházban végezte volna, viszont a legtöbb régi dolgozón látszott hogy nagyon fásult, megkeseredett. Szar fizu, monoton meló, sok bunkó vevő és akkor még gyakran túlóráztak is mert nem volt elég ember, úgyhogy nem is csodálom. Én egy évig bírtam, esetleg mazohistáknak tudom ajánlani, de én mégegyszer nem dolgoznék pénztárban (se Tescoban, se máshol).

2023. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Lélekölőnek lélekölő de nem veszélyes.
2023. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én sok helyen dolgoztam már és sokféle munkát végeztem. Nem tudok egyet sem kiemelni közülük, amelyik ne lett volna - valamiért - stresszes, vagy lélekölő.
2023. okt. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
8 órán keresztül ugyanazt csinálni. Mindegy hogy meló, vagy mozizás.. Minden lélekölő
2023. okt. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

"Igaz a Tescoba veszélyes pénztárosnak dolgozni?"


Az összes többi kasszásnak boltban, áruházban akkor a nyugalom szigete ?


A veszély inkább, hogy nyalják a vevők a mocskos "barna csíkos" ujjukat és úgy nyálasan adják a pénzt fizetés gyanánt, ebben a vírus veszélyes életben.

2023. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!