Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találom, a munkaügyi...

Hol találom, a munkaügyi központ weboldalán a jelenlegi képzések listáját, hol találom?

Figyelt kérdés
Ilyen hozzáoszlásokra nem vagyok kíváncsi: "ott a Google, a béna vagy, rossz helyen keresed és hasonló hozzáállású emberkék, trollkodása, rosszindulatú megnyilvánulása, megalázó megjegyzések, ledegradáló"stb..Ez nem segítségnyújtás! ja és a megjegyzés részt nem idézendő , magyarázandó és kommentálandó, nem ez a kérdés tárgya!!! Nyilván aki a gyakorin regisztrált már találkozott ilyen egyénekkel........ ÉS LEGALÁBB AZZAL MEGTISZTELHETNÉK A MÁSIKAT HOGY INKÁBB CSENDBEN MARADNAK, HA MÁR NEM TUDNAK A MÁSIKNAK ÉRDEMBEN SEGÍTENI.

2023. okt. 24. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehol.


Ha bemész a lakhelyeden illetékes foglalkoztatási osztályra, ott meg tudják mondani, hogy egyáltalán indulnak-e most ilyen képzések.

2023. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincsen lista, személyesen kell érdeklődni.

Sokszor képzés sincs de ha van akkor sem mész vele semmire mert semmit sem ér.

Amin én voltam csak azért tartották mert előadónak sem volt munkája így beállították, hogy tartson valamit.

Arról tartott, hogy önéletrajzot kell írni.

Nem arról hogyan írjunk csak azt ecsetelgette, hogy legyen önéletrajzunk.

2023. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyenen még anno én is vettem rész hogy megmondták hogy kell önéletrajzot írni.Bár régebben vettem részt képzésen 6-7 éve, jó tudni hogy a színvonal nem változott a munkaügyibe.Ha jól hallottam az okj -s képzések megszűntek, helyettük lett más megnevezés. És olyan hogy támopp vagy mi már nem is létezik?
2023. okt. 25. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelenleg semmilyen támogaott képzés nemigen van, tekintve hogy Uniós források,pénzek nem jönnek. Az ilyen képzéseket, szakmát adó tanfolyamokat EU-s projekt pénzekből finanszírozták, mikor még jött a pénz dögivel
2023. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez is lehetséges,tegnap voltam bent, és csak annyit láttam hogy határőr és iskolaőr, kevesebb mint általában.
2023. okt. 26. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehol. 3,5 éve megszűnt.
nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!