Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan helyezkedjek el építőip...

Hogyan helyezkedjek el építőiparban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napon belül indul a burkoló képzés amire jelentkeztem, esti sulin.

Már most szeretnék elhelyezkedni az építőiparon belül, tapasztalatot/rutint szerezni, viszont egyszerűen lehetetlennek tűnik még az is hogy segédmunkásnak menjek, mert még nincs tapasztalatom. + Nem nagyon találok magáról az állásról sem híreket, csak nagyon távoliakat. :/

(Vas vármegyében élek)

Esetleg nincs erre valami külön oldal ahol kifejezetten ilyen munkakörrel foglalkoznak?

Vagy esetleg valaki itt az oldalon aki tudna olyan helyet ahová lehetne menni? (Szombathely)

A válaszokért hálás lennék!

19/F



2023. okt. 26. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az építőipar épp most szakadt össze. Biztos jó döntés ez?
2023. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ideiglenesen lehet, de túlzás azt mondani hogy szétszakadt. Az építőiparra mindig is lesz igény.
2023. okt. 26. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Tippre olyan 3 év múlva. De te tudod...
2023. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg nem jó ötlet most az építőiparba menni.
2023. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a neten.Rengeteg álláshirdetés van .Valahol csak sikerul.Amugy ezt bírom.Fiatalokat nem vesznek fel,tapasztalat híjján,idősebbeket,meg mert már idős.
2023. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sok a fiatal aki szakmunkásnak állt, szándékosan butitják el a népet, rabszolgákat nevelünk. Munka meg egyre kevesebb van itthon nekik gyakorlatilag egymás szájából húzzák ki a kenyeret. Nagyon butának kell lenni ahhoz hogy valaki szakmunkásba menjen manapság.
2023. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a 6-os válaszolóval!


Nagyon is szükség lenne szakmunkásokra. Építőiparban nyúztam még nem is olyan régen. Hiány volt már akkor is szakmunkásokból. Főleg jó szakmunkásokból.

2023. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 3 évig (!) könyörögtem villanyszerelőknek. Aztán találtam egyet, aki elvállalta, ígérte, hogy hónap végére kész lesz, aztán 3 hónap múlva lett kész, annyi melója volt az enyém mellett. A vízvezeték-szerelőkre nálunk 3-6 hónapot is várni kell. A festő 2025-re vállalta a lakás festését. Hát nem vártuk meg, nekiálltunk mi. Belefáradtunk, sokat utaztunk miatta, rengeteg szabadságunk elment rá és hát olyan lett, amilyen.


Anyámék gázkazánja leállt tavaly télen. Heteket kellett volna várni szerelőre. Várólistája volt mindenkinek. Talált valakit, aki előre vette őket és 2 nap múlva jött. 48 ezerért cserélt ki egy - azt mondom - "2 ezer forintos" alkatrészt benne. Majdnem lehidaltunk. Adott számlát, márcsak az újraindult garancia miatt is.


Szerinted meg sok a szakmunkás...

2023. okt. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!