Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkavállalók, alkalmazotti...

A munkavállalók, alkalmazotti jogviszonyban hány százaléka kereshet bruttó 10 millió Ft felett?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Alkalmazotti jogviszonyban bruttó 10m felett? Szerintem két kezünkön meg lehetne számolni, olyan kevesen.


Nálunk (2000 fős multi) a top managerek (head of finance, head of hr, head of operations) kapnak bruttó 3 millió körül. Erre persze még jön egy kis részvény, meg év végén pár milliós bónusz. A CEO sem kap bruttó 10 milliót szerintem.

2023. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Elképesztően kevés. Egyszerűen azért, mert semmi értelme nincs br 10 milliós fizetést adni senkinek, aki annyira magas vagy fontos beosztásban van ott sokkal jobban megéri teljesítményarányos prémiumot, céges részvényt és egyéb juttatásokat adni. Igy ugyan úgy kijön a nettó 6-7 millió, csak sokkal kevesebbe van a cégnek és ösztönözni is lehet az embert, hogy jobban kihajtsa az eredményeket.
2023. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez a legnagyobb cégek top menedzsment szintje, összesen lehet mondjuk 100 ilyen ember az országban szerintem.
2023. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
még a top menedzserek se havi fizuként kapják, hanem év végi bónuszként.
2023. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mészáros meg Karancsi tuti. De szerintem Szíj Laca is. Ő nem laca facázik.
2023. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Alkalmazotti jogviszonyban minden egyéb juttatást összeszámolva is minimális az ilyen, szó szerint néhány ilyen ember lehet. (nem kell elhinni mindent, amit itt az emberek összehordanak a "mennyit keresel?" kérdések alatt) Ekkora összegek kifizetésének van számos más, jobban fizető módja is.
2023. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!