Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandia munka, megnéznétek...

Hollandia munka, megnéznétek szerintetek jók-e?

Figyelt kérdés

A covebo oldalt néztem a napokban, mert sokan írták csoportokban hogy megbízható közvetítők közé tartozik. Raktáros/targoncás állásokat néztem mert ez a szakmám és 2 hirdetésbe botlottam bele ami érdekelne.


1. [link]


2. [link]


Az lenne a kérdésem mennyire éri meg elhelyezkedni itt? Alapból a targoncásnál nem rossz a brutto viszont nem írja a műszakot.

A raktári munkánál kevesebb a brutto viszont 3 műszak van, és nem igazán tudom mennyit dobnak rá pluszban, de én keveslem az alapbért.

Osztrákoknál 2200-2400euro netto amit lehet keresni ilyen munkakörökben csak sajnos nem beszélem a németet.


Mi a véleményetek vagy aki már volt kint tudna mesélni?



2023. okt. 30. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
es mi tart vissza, hogy elkezdj nemetül tanulni? melohelyen nem irodalmi nemetet värnak el töled, csak azt hogy megertsd a kiadott feladatot es esetleg töve fölt tudd tenni a kerdeseid meg tudj välaszolni...
2023. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán majd futsz vissza a migránsoktól! Ennek a pénznek a fele elmegy albérletre, akkor meg ott vagy, ahol a part szakad.
2023. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem szeretnék most németet tanulni, az angolom fejleszteném magasabb fokra, pláne hogy szűkös az "idő".


2# Azt nem írtam de szállással van a munka, 2 ágyas szobákkal.

2023. nov. 1. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
a holland közelebb äll a nemethez mint az angol, de ha azt szeretned fejleszteni miert nem mesz Irorszägba? Az meg EU es viszonylag nagy a magyar közösseg ha bajba kerülsz...
2023. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!