Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoftverfejlesztőként, beágyaz...

Szoftverfejlesztőként, beágyazott C területen, autóipari multinál van 3 év tapasztaltom, BME VIK diplomával. Munkahelyváltásnál maximum mekkora összeget kérhetek alapbérben, amivel még nem lövök irreálisan fölé?

Figyelt kérdés

Szintén nagy multicég az is, ahova mennék.

Budapest



2023. okt. 31. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezek jellemzően elég xarul fizetnek IT területen belül, én meglepődnék ha br 1M-től sokkal többet adnának, 1,1 - 1,2M körül próbálkoznék
2023. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
1es jol mondja, autoipart minel hamarabb el kell hagyni ha szeretnel jol keresni
2023. okt. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Felejtsd el az autóipart, ha normálisan akarsz keresni.
2023. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi van az autóiparral?
2023. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Semmi, nem fizet jól :D
2023. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"Szintén nagy multicég az is, ahova mennék"


Ezzel nem sokat mondtál, nagy multicég valami más autóipari fos, meg mondjuk egy Nvidia is.

2023. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

3évvel nem fogsz bruttó 1 misi felett kapni, ezen a területen. Elméleti síkon ha nagyon nagyon nagyon jó vagy, és pont egy jól fizető céget fogsz ki ahova ASAP kell ember talán meg tudod alkudni, de ezen a területen ezekkel a paraméterekkel inkább 800-900 lesz az.

Főleg hogy ez a terület ahova te mehetnél pont a válság áldozata és elég sok helyen létszámstop van.

2023. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
Az autóipari cégek tényleg sóherek, szóval valóban olyan 1M körül, de nézz meg egy Hays-t.
2023. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem tudom, hogy hol adnak lényegesen bruttó 1 millió felett, beágyazott szoftverfejlesztőként, ennyi év tapasztalattal, de engem is érdekelne. :D


Autóipar valóban nem túl jó, én is elmenekültem onnan, viszont 2 céget is megjártam, és a fizetések között lényeges különbség volt (45 %). Persze, ma már a jobb se lenne mondható jónak.


Kérdező, jól értem, hogy 3 évig csak 1 cégnél voltál???


Ha privátba írsz konkrétabbat, lehet tudok mondani tippeket.

dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!