Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diszponens pozícióból hova...

Diszponens pozícióból hova tudnék előrelépni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok egy budapesti telephelyű, Európában több helyen tevékenykedő gyártó cég diszponense harmadmagammal, de már untat a munka és a fizetést is keveslem. Alapanyagokat, segédanyagokat szerezzük be a gyártáshoz, néha keresek új beszállítókat, alacsonyan tartom a készletszintet, reklamációkat intézek stb. Az elején még kihívásnak tűnt, sok is volt a meló, de most már teljesen rutinszerűen megy. Szerencsére angol nyelvet napi szinten használom, ebben sokat fejlődtem és januárban meglesz a levelezős közgazdász diplomám is. De egyszerűen nem tudom hova lépjek tovább? Itt már nincs kihívás, nincs fejlődési lehetőség, sem előrelépés. A vezetőm 5 évvel idősebb nálam, az ő helyére nincs esély, a stratégiai pozícióra pedig 2 ember van, de ők se mozdulnak innen. Mit tegyek?


27/F



2023. nov. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen a területen teljesen felesleges fejlődni, inkább shiftelj át juniornak olyan területre amiben van jövő és fejlődési lehetőség. Az angol miatt jó ez a 3 éves tapasztalat viszont én teljesen más területen próbálnám ki magamat (főleg közgáz diplomával) pl: data analyst, üzleti elemző stb...
2023. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárhova máshova beszerző pozícióba mehetsz (akár új beszállítók, vagy straégiai szint), vagy esetleg termeléstervezés területére is.
2023. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdj vállalkozni, ha már ilyen kapcsolati tőkéd alakult ki, le ne húzd a retyón!


Vásárolj inkább cégekben részesedést, és építsd az üzleti kapcsolataidat!


Milyen fatokű közgazdász vagy te, hogy ezt mondanki kell?

2023. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"néha keresek új beszállítókat"


Jattolnak érte, okosba hogy beszállíthassanak?

Te hogy nem látod a kihívást, meg a lehetőséget ebben a melóban?

2023. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!