Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MVM csoportnál milyenek a...

MVM csoportnál milyenek a fizetések és a munkakörülmények?

Figyelt kérdés
Irodai, HR területen országos viszonylatban milyen fizetésekkel szolgálnak? Milyen juttatásaik vannak?
2023. nov. 4. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Engem felvettek oda, de végül nem ott kötöttem ki. A fizetés kb. 20%kal volt kevesebb, mint a többi helyen ahol interjúztam, cserébe ismerőseim szerint nem kell beleszakadni a munkába.
2023. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állítólag ingyen van az áram de ezt nem tudom megerősíteni és az interjún sem mondták, ha esetleg tud erről valaki valamit azt megköszönném. Lehet, hogy csak bizonyos vállalatoknál, és nem teljes csoportban van így.

Én pénzügyi állásokra szoktam pályázni, általában az aktuális béremnek megfelelő bérigényemmel, 2x is visszautasítottak azzal, hogy túl sokat kérek.

Akkor még nem tudtam az ingyenáram opcióról :)

2023. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen van az áram nekünk,nem kell beleszakadni a munkába 3kor végzel.
2023. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!