Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 7 db, 4 emeletes tàrsasház...

7 db, 4 emeletes tàrsasház takarításáért (heti 5 óra) kötetlen munkaidő szerint, havi 60.000 ft kézbe elfogadható?

Figyelt kérdés
Àltalànos takarítás (korlát törlés), sepregetés, felmosás, évi 2x ablaktörlés. Heti 5 óra, havi 20 óra meló nettó 60.000 ért vállalható? kisgyerekes anyuka vagyok, kötetlen munkaidőben kerestem mindenképp valamit. 5 óra alatt egyáltalán ki lehet takarítani 7 társasházat?

nov. 9. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
nem. nem. nem.
nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Nekem soknak tűnik 5 órára a 7 társasház.

Viszont a pénz nem lenne rossz.

nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ez ami bennem is szöget ütött. Létezik ilyen kevés idő alatt kitakaritani viszonylag jól is vagy csak odairta az illető hogg jobban hangozzon? A pénz viszont nem rossz, tekintve, hogy bármikor mehetek naptól függetlenül. A lényeg, hogy heti szinten legyenek kitakaritva
nov. 9. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha kell a pénz, akkor elfogadható. Ha nem kell a pénz, akkor nem fogadható el.
nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem kevés. Egy lépcsőház házanként?

Legalább még egy 10-est tegyenek rá.

7 nap egy hét, 7 ház, 70 eFt.

Tehát havi 4 hétről van szó. Ha házanként 1 lépcsőház van, akkor havonta 4-szer(hetente 1-szer) takarítasz ki 1 házat/1 lépcsőházat 10 eFt-ért.

Vagyis 2500 Ft-ért takarítasz ki 1 alkalommal 1 házat/4 emeletet. Vagyis

625 Ft egy alkalommal 1 emelet. Jól számoltam?

nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát én tuti nem adnék 625 ft-ot azért hogy felhúzzák a lépcsőházat meg letöröljék a korlátot. Mellesleg 5ös rosszul számolsz mert ez nem egy 20emelete ház, 4 emelet, 1 óra alatt bőven végez egy házzal...
nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen. 7 db - 4 emeletes társas ház. Kérdeztem mondjuk idő közben egy takarító ismerőst. Azt mondta fel óra alatt siman lehet végezni egy házzal.

Hetente pedig 5 órát erre szánni nem nagy kunszt... Hát próba cseresznye :)

nov. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!