Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora jutalék jár a postásna...

Mekkora jutalék jár a postásnak az eladott sorsjegyért?

Figyelt kérdés
Pár éve minden postás ajánlja.

2023. nov. 11. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
0
2023. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A postásnak semmi, miért járna?
2023. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
övé a nyeremény fele
2023. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szegény éhbérért alkalmazott postásokról az utolsó bőrt is lehúzzák.
2023. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Tíz éve tényleg kaptak érte valamit, gondolom pár tíz forinttot. Sőt, kötelező kvóta is volt, hogy mennyit kell minimum eladni, hogy ne legyen büntetés. Napjainkba nem tudom van-e még ilyen.
2023. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Kapnak jutalékot érte, de nem darabonként. Ha megvan a 3 havi kvóta, ami nagyon sok lottós értékesítést jelent, akkor a 3 hónapra össz. Kb 30-40ezer Ft jár. Kapnak jutalékot minden megkötött megtakarítás és biztosítás után is, de ezek is aprópénzek, illetve 1-2 hónapja a feladott csekkek után is, ezt konkrétan tudom, hogy bruttó 4ft/db, de maximalizálva van, hogy hány darab csekkig fizetnek (tehát ez is, ilyen havi 10 Ft kb). Ezekkel a pótlékokkal/jutalékokkal együtt se keresnek valami jól. Sokkal jobban kaszál az, aki egy jó forgalmú lottózóban el tud helyezkedni, de az nem egyszerű, mert sokan szeretnének inkább ott dolgozni.
2023. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Bocs, rosszul írtam, tehát a csekk is csak kb havi 10ezer Ft. Nem 10 Ft :)
2023. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!