Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben, tudtok olyan...

Debrecenben, tudtok olyan helyet ahol felvesznek villanyszerelőt, hogy a papír még nincs meg de több éve a szakmában dolgozik? Idő közben a szakmát is le lehetne tenni. Vagy valahol debrecen közelébe?

Figyelt kérdés

nov. 14. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. A villanyszerelés felelős szakma és ipari szinten nem arról szól, hogy be tudsz kötni egy konnektort. Ha ilyenkor bármilyen baleset ér, a főnöködnek dutyi. Senki nem fog ilyet kockáztatni.
nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pedig nagyon sokan dolgoznak csak segédmunkásként.


De úgy se vennék fel ha közben a szakmát már elkezdte? Mert sehova nem fogják felvenni ha aztmondja hogy amint megvan a villanyszerelős szakmája ő innen felmond es csinálja amit szeret.

Mert utana néztem es több eves egy ilyen szakma minimum 1 és fél év. Addig dolgoznia kell valahol

nov. 14. 13:57
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert ért ahoz amit csinál, szereti is mivel villanyszerelők tanították be csak a szakmája nincs meg. Az okokat nem tudom de szerintem az hogy eddig felvették segéd munkásnak is.

Es tobb mint 6 éve csinalja es most fog masodjara helyet váltani. Költözés miatt

nov. 14. 13:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem értek ehez azért kérek segitseget, hogy neki segithessek valahogy
nov. 14. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy ki mit akar. Ha van minimum villanyszerelő végzettsége, akkor felveszik annak. Ha nincs, akkor pedig nem, ennyire egyszerű.
nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlképzés van villanyszerelőből ezer ember közül válogathatnak majd pont olyan kell nekik akinek papírja sincs.
nov. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Elmegy dolgozni egy vállalkozó mellé segédmunkásnak, közben estin megszerzi a képesítést. A gyakorlatot a munkaadó tudja igazolni, így csak elméleti órákra kell bejárnia. Általában heti 1-2 alkalom szokott lenni és gyakran pénteken, szombaton van oktatás pont azért, hogy munka mellett is el tudják végezni.

Nem tudom mennyit ér egy ilyen bizonyítvány de a semminél biztos több.

nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont sz.rt sem ér egy felnőttképzős gyorstalpaló, ebben a munkanélküliségben még meg is verik ha megtudják.
nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
#8 Miért, munkanélküliség van? Eddig az volt előadva, hogy mindenki hülye aki nem építőmunkás, mert ők napi százezreket visznek haza.
nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
9# annak már vagy 3 éve vége, amúgy sosem volt érdemes ebben az országban szakmunkásnak lenni
nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!