Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ház körüli munkáért mennyi...

Ház körüli munkáért mennyi pénzt illik kérni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ismerősömhöz tudnék menni rendet rakni a ház körül. Viszonylag sok munka lenne, de azt mondta rám bízna mindent, csak tegyem széppé. Csináljak dobozokat, válasszak szét dolgokat stb. Nagyon nagy a ház, kb 1 hétig biztos tartana ez. Azt mondta mondjak majd én összeget. Rám bízott mindent, hogy órabért számoljak fel, vagy napi bért. De én ilyenekben nem vagyok jártas, nem tudom mennyit illene ezért elkérni.

nov. 15. 01:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ, hol.

Pesten 1500-2500 Ft/óra, Budán a tehetősebb részeken 3000 Ft-től felfelé.

De van, ahol vidéken 500 Ft-ért is elmennek füvet nyírni még, mert nem nagyon tudnak jobban fizetni, meg nem is teljesen a boltból élnek.:)


És egyedül lennél ott, egyedül kell kitalálj megoldást mindenre, majd kiszépítve átadd a házat, vagy ők is dolgoznának ott és mindig megmondanák, mit csinálj segítségül?

Eladás lenne és bevétel lenne a házból? Mennyi kb.?

nov. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ mi a munka.

Mi 4-5 ezres órabérért tatarozzuk ki az örökölt lakásokat olyan állapotra, hogy eladható legyen.

Kiganézás, konténer rendelés, festés, szakik kihívása és hasonlók.

nov. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
2: De ez generálkivitelezést jelent, nem? Az szakmunka.
nov. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 a tulaj anyukája a lenti részen lakik a háznak, és ő otthon lenne. Igazából ő mondaná meg, hogy mit hova rakjak/csináljak. A tulaj a munka miatt sokat dolgozik, ezért nem igazán van ezekre ideje.

Lényegében egyfajta nagytakarítás lenne az, amit csinálnom kéne. A házat eladni nem akarják, csak rendbe szeretnék tenni, mivel az évek alatt felhalmozódott sok felesleges dolog. Ezen kívűl pedig átlagos kerti munkák. Eddig én 2000 forintra gondoltam óránként, viszont soknak éreztem. De akkor ahogy látom ez már egy átlag:D

nov. 15. 05:11
 5/22 A kérdező kommentje:
Meg igazából mondta, hogy lehetnék ilyen “karbantartó” a kertben. Nekem ez mondjuk így ilyen fialaton kényelmes is lenne, főleg hogy még komoly munkát nem végzek. Csak ugye ott is kérdéses a pénz.
nov. 15. 05:13
 6/22 A kérdező kommentje:
Ohh, azt elfelejtettem leírni, hogy Törökbálinton lenne ez.
nov. 15. 05:16
 7/22 anonim ***** válasza:

És akkor ez egy drágább, elitebb rész?

Vagy a család inkább beosztósan él?


Ha soknak érzed a 2000 Ft-ot, én azt csinálnám, hogy napi 5 órára mennék, 10 000 Ft-ot kérnék, és 5,5 órát lennék ott valójában.:) Szüneteket nem számolva persze.

nov. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Végülis az is kényelmes, ha 2,5-3 órát vagy ott, hazamész pihenni, enni, és utána újra átmész 2,5-3 órára.

Ha csak egyszer mész, mert neki vagy neked más dolgod is adódik, akkor az 5000 Ft. Szerintem ez így átlátható, kalkulálható.

nov. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
15 ezret kérnék érte
nov. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 7-es féle gondolatmenetet támogatom. Aztán ha ez évekre bejön, akkor minden évben emelj egy kicsit.

Kivétel ha Tükörhegyre kell menned egy jómódú családhoz. Akkor a 10 helyett 15-öt mondanék be. :)

nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!