Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ápolónak tanulni? Van...

Megéri ápolónak tanulni? Van ismerősötök aki ebben dolgozik, megéri 12órázni például? Mert ahogy hallom akik 12 oraznak is elég kevés a fizetesük ahoz képest hogy ejszakai műszakba is dolgoznak

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy ilyen erővel hogy ejszakai muszak is van es a fizu is gyenge = egyenlő egy gyári munkával, sőt ott még jobban is megfizetik az ejszakázást.

Szerintetek?


2023. nov. 19. 06:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Akinek diplomaskent potlekokkal / tuloraval éri el a bére a 800 bruttot az sztem sok esetben már a palyavaltason gondolkozik

. Amit meg is értek

2023. nov. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10: milyen osztályon? /Rendelőbe?

Mert oké hogy 600 a fizetés ejszaka ünnepnap túlóra is benne van es 12 órázás ?


Mert nem mindegy, vagy 8-9órás munka rendelkezőben ? És hol?

2023. nov. 20. 05:49
 13/18 A kérdező kommentje:

Mert nem mindegy hogy magán kórház/rendelő vagy állami.

?

2023. nov. 20. 05:49
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában megéri. Magyarországon nem. Gondolom nem kell részletezni miért.
2023. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Megéri ápolónak tanulni, ha ezt akarod csinálni. Kitanulod, szerzel némi gyakorlatot, aztán elhúzol külföldre, ahol meg is fizetik...
nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ápoló vagyok, 12 órázok, átlag nettó 400-450 a fizetésem, a haladáshoz kevés az éhezéshez sok. Most levelezőn egyetemre járok, hogy legyen perspektívám.
dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó : ha megvan az ápolóim akkor a milyen fejlődési lehetsőségek vannak? EZért érdekelne hogy te mit tanulsz az egyetemen?
dec. 6. 14:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Valaszoltam privátban, de itt még annyit hozzátennek hogy én mindenképpen ajánlom a nagyvárosi korházakat, ott lehet jó tapasztalatokat szerezni és a fizetés is kiemelkedő lesz márciustól, persze szakmailag toppon kell lenni, de a kiemet ágy melletti ápoló munka elég jó megelhetést fog reményeim szerint adni cserbe 12 orazni és éjszakázni is kell. Mondjuk én nekem ez nem akadály mert nem szeretnék családot alapítani vagy ilyenek, de valamit valamiért.
dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!