Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az ASMPT...

Mi a véleményetek az ASMPT Mo. KFT -ről? Mennyit lehet náluk keresni?

Figyelt kérdés

Lenne egy munkalehetőség, de előtte Németországban kellene 2-3 hónapot betanulni azokon a gépeken amiket itthon is befognak telepíteni. Gyártósori 8 órás állómunkáról lenne szó, a ki és visszautazást / szállást / napi 1x-i étkezést biztosítják. Német alapnyelv ismerete szükséges, más nem (max általános iskolai végzettség de az mindenkinek megvan).

Bérigényt kérdeztek és állították utána nem lehet alálőni, de 2x is kérdeztem beszélgetést közben mennyi az annyi, mégsem kaptam érte választ.

Szerintetek milyen összegre érdemes gondolni amit megkaphatok? Esetleg dolgozik rajtuk keresztül valaki?

Ti milyen összegért valallnátok el ezt?

(Győrben már a legtöbb gyárban nettó 300-350 körül lehet keresni, németben azért nyilván magasabb fizetések vannak, de ha magyar a cég akkor nem tudom lehetne e fölött keresni).



nov. 20. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!