Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Őszintén le írnátok mi a...

Őszintén le írnátok mi a munkátok és mennyi a nettó fizetésetek?

Figyelt kérdés
Észak kelet magyarország szociális gondozó és ápoló nettó 260000

2023. nov. 25. 23:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%

Rendben. Elnézést kérek, hogy nem hittem el. Érdekelne akkor, hogy mit csinál egy data scientist? Milyen feladatokat kell ellátnod, amiért nettó 2,4 milliót fizetnek. Akkor lehet én is elkezdek valami értelmes dolgot tanulni, ha ezekkel ennyit lehet keresni.


Sajnos egy ilyen országban ahol a tanárok is alig keresnek pár száz ezret nekem nehéz elhinni. És alapvető dolog, hogy nem hiszünk el bármit amit olvasunk az interneten. Kritikus gondolkodás alapvető eleme. Ugye te sem hiszel el bármit amit olvasol az interneten, főleg ha valaki névtelenül írja? Ha igen, akkor az nagy baj.

2023. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
36%

"Érdekelne akkor, hogy mit csinál egy data scientist?"


Google keresöről hallottál már? Beírod hogy "Data Scientist" és millió találatot dob fel, hogy mivel foglalkoznak. Ezen kívül youtubeon is van milliónyi videó ami bemutatja akár 5 percben a munkakört...



"Milyen feladatokat kell ellátnod, amiért nettó 2,4 milliót fizetnek."


Tessék, itt van egy konkrét hirdetés több ezer közül, ahol 3,2 milliós fizetést kínálnak, teljes home officeból végezhető 3 éves tapasztalattal:

[link]


Olvasd el a munkaköri leírást!


"Akkor lehet én is elkezdek valami értelmes dolgot tanulni, ha ezekkel ennyit lehet keresni."


Az a gond, hogy ilyen beszűkült gondolkozásmódú emberre egy cégnél sincs szükség, szóval először azon változtass, majd utána jöhetnek a hard skill csiszolások...

2023. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
16%

"Akkor lehet én is elkezdek valami értelmes dolgot tanulni..."

Egy pár évtizedet azzal már elkéstél. :D

2023. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
21%
Imádom ahogy a csórók kiakadnak, hogy mások nem azok. 😆
2023. nov. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
95%

Szakmám: lakatos, de hegesztőként dolgozom.

Korom: 54 év

Munkáltatóm: Kislétszámú Kft.

Bruttó bérem: havi fix 450 ezer + túlóra (ha van).

Legutóbbi karácsonykor 300 ezer nettó jutalmat kaptam.

Cafeteria-juttatás nincs és nem is volt soha.

Ezen a helyen 13 éve dolgozom, és nagyon szeretem a munkám. Ha rajtam múlna, soha nem mennék multihoz szalag mellé még több fizetésért sem.


A béremtől függetlenül nem élek nyomorban, és kicsit sem irigykedem mások fizetésére. Amit valóban utálok, az az, ha mások helyett dolgozom, és ők veszik fel érte a fizetést. Akkor elborul az agyam... :)

2023. nov. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
4%
Te hiába kezdel el tanulni ertelmes dolgot, egyszeruen ha az IQd a 90-et alulrol nyaldossa akkor kozmunkanal jobb melot nem fogsz talalni...
2023. nov. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
63%

#36

Azért ne túlozzunk már. Nincs ma olyan egyetemi szak, amihez zseninek kell lenni. 90-es IQ-val is elvégezhető bármi, illetve az IQ nem releváns mérőszáma az intelligenciának, ráadásul a 90 éppen csak átlag alatti.

2023. nov. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
7%
Lezz utana ennek jobban 37.... 85 os iqval pld az amerikai hadsereg se vesz fel...
2023. nov. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 IgaziÚriember ***** válasza:
66%

"90-es IQ-val is elvégezhető bármi"


Sok sikert fizikus BSc, részecskefizikus MSc és asztrofizikus PhD tanulmányok elvégzéséhez egy top amerikai egyetemen 90-es IQ-val!


Csak halkan megsúgom, hogy az MIT fizikus doktori iskolában hivatalos IQ szint mérések alapján a legalacsonyabb IQ-val rendelkező hallgató IQ szintje 136, az átlag pedig 143 volt 2019-ben

Forrás: The relationship of intelligence quotient (IQ) with academic performances for female engineering students. Mohd Matore, Mohd Effendi Ewan & Othman, Nursohana & Zainal, Mohammed Afandi & Idris, Hisyamsani & Rahman, Normawati & Matore, Effa. (2020).

2023. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
27%
Magyar egyetemekről beszéltem'de látom, a papírgyűjtés nem sok személyiség fejlődéssel járt. Gratulálok.
2023. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!