Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan pozícióval kerestek...

Olyan pozícióval kerestek meg, ami még nincs meghirdetve?

Figyelt kérdés
Linkedinen megtalált egy recruiter egy pozival, lebeszéltük az interjút. Aztán felhívott, hogy igazából lenne egy másik (számomra sokkal érdekesebb) pozíció is, mit szólnék, ha mindkét manager interjúztatna. Az interjú megtörtént és ahogy előre gondoltam, sokkal jobban tetszik a még meg nem hirdetett munkakör. Ők is kérdezték, hogy melyik volt szimpatikusabb. Jól sejtem viszont, hogy ez baromi hosszadalmas lesz? Ha még ki sincs írva a munkakör, akkor először belsősöknek is meg kell hirdetni, majd további embereket is kell interjúztatni és csak utána kaphatnék ajánlatot?
nov. 28. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ugy erzed a recruiter nem tudja megvalaszolni ezeket a kerdeseket, mi pedig igen?
nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Baluba ***** válasza:
71%
Szeritnem pont ellenkezőleg, rövidebb lehet. Ha tökéletes match vagy a másik pozira, amire még nincs is meghirdetve, akkor senki mást meg sem fognak hallgatni, holnap tárgyaltok a fizetésről, hétfőre meg kész lehet a szerződsed, ha ez a cél. Ellenben a nyitott pozira már most több tíz cv értkezhetett, sokan interjúzhattak, lehet, hogy még 2 hét múlva is van bejegyzett interjú. Ezeket meg kell várni, aztán dönteni, hogy kit vesznek föl, és aztán inudlhat a bértárgyalás, ahol ráadásul rosszabb helyzetből indulsz, hiszen már ott van a zsebükben a 2., 3. jelölt, ha te túl soakt kérsz.
nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is olyan pozira vettek fel, amit nem hirdettek meg, szintén elég gyors volt.
nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!