Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahol lakok városban alig van...

Ahol lakok városban alig van munkalehetőség.Pesten sok a lehetőség,hogy mehetnék oda?

Figyelt kérdés
Édesanyámmal élek és a társával, de már nagyon költöznék külön.Eddig itthon mindig volt melóm,vagy tanultam,de most megállt a tudomány egy-két hete otthagytam az egyetemet,és most megint dolgoznék.Pesten számos lehetőség van,csak nem tudom mi lenne az opcionális,és hogy vághatnék bele. Van valamilyen tippetek?

nov. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom lány vagy és 20 év körüli, tehát a lehetőségek adottak.

De nem írok semmi konkrétat, megvárom amig a gyk-s perverz trollok elkezdenek válaszolgatni, gondolom ez volt a cél (ha kamu a kérdés)

nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés :D semmilyen szexuális jellegű munka nem érdekel.Azért tisztába vagyok vele,hogy lenne ilyen-olyan lehetőségem,de én ettől többre tartom magam. Valóban érdekel,hogy milyen kilátásaim lennének ezeken kívül.
nov. 28. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Vonattal? Esetleg busz-vonat kombóval?


Keresel valami sz r melót, felmész, azt ott maradsz valahol, ahol adnak szállást, dolgozol egy hónapot, majd kettőt, hármat és feljebb küzdöd magad. Közben meg keressél párt magad mellé, vagy simán ismerősöket, akikkel egy albiba tudsz menni.


Ne félj, vágj bele!

nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krwkco ***** válasza:
100%

"hogy vághatnék bele"

Feltételezem, hogy messzebb laksz annál, mint, hogy naponta bejárj Budapestre. Akkor a legfontosabb kérdés, hogy hol tudsz lakni.

Írd be a google-ba: albérlet lakótárs keres Budapest

vagy munka szállással Budapest

nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat te lehet többre tartod magad, de ha tényleg több lennél akkor nem itt kérdezgetnél hanem lenne munkád, főleg hogy munkaerőhiány van (még mindig) Magyarországon...
nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!