Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát kaphatok egy...

Milyen munkát kaphatok egy érettségivel?

Figyelt kérdés
Édesanyám betegsége miatt a gimnáziumi tanulmányaim elvégzése után, nem mentem egyetemre. Jövő évben megpróbálkozok, mert nagy álmom az orvosi viszont ezt most nem tehetném meg. Anyám a segítségemre szorul. Valaki tudna valami munkát ajánlani? (Nem kell sokat keresnie csak, hogy hét közben néha-néha tudjak egy keveset összegyűjteni, ennem is kell valamit.)

nov. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ételfutár, McDonalds, árufeltöltő
nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Portás, postás, kajáldák,...
nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%

Igazából a képességeidtől függ és nem a képzettségeidtől. Én érettségivel voltam értékesítési vezető termékértékesítéssel foglalkozó cégnél, irodavezető egy 5 fős marketing cégnél, mivel tudok programozni, voltam webfejlesztő, grafikus, stb. Ha jó minőségű a munkád, akkor mindegy milyen papírod van, munkát mindig találsz majd.


Kitartást és jobbulást édesanyádnak!

nov. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Irodai munkába is simán beférsz.
nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van érettségizett festő ismerősöm. Nem tudták finanszírozni a sulit tovább. Elment szakmát tanulni. A képzés alatt éjszaka és hétvégén a brigáddal már dolgozott.


Utána több gyorstalpalót is elvégzett...

nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Takarító, segédmunkás, gyári operátor, árufeltöltő.
nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocsmáros.
jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Érettségivel, szakma nélkül: gyorsétterem, irodába esetleg kávét főzni, fénymásolni, gyári munka, takarítás. Az érettségi manapság kb annyit ér, mint régen egy 8 általános.
jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!