Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Híres filmrendező szeretnék...

Híres filmrendező szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Szfe-re fogok majd felvételizni 2év múlva filmrendezői szakra hogyan készüljek gyakoroljak tudom hogy műveltnek kell lenni meg filmezni kell, de még pár hasznos tanácsot szívesen fogadnék


Van esélyem bekerülni?



nov. 30. 17:27
 1/8 Baluba ***** válasza:
90%
Például villámgyorsan változtass a hozzáállásodon. Az egyetlen esélyed, ha megvan a szenvedélyed a filmek iránt, és a célod az, hogy jó filmeket rendezz. Ha a célod a híresség, akkor máris elbuktad, hogy híres rendező legyél.
nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy szeretnél.
nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak a hírnévre hajtasz, akkor most felejtsed is el!

Nagyon kreatívnak kell lened, igen jó ötletekkel, mert igen komoly a konkurencia!

Próbálj meg kis költségvetésből jó filmet csinálni!


https://www.youtube.com/watch?v=UPjyw9KeEMo


Ez csak 200 ezer dollár volt, és hatalmas sikerre lett.

nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy régi mondás szerint az írás mindig az olvasással kezdődik. Ez vonatkozik minden alkotó tevékenységre. A választott szakmádról, a filmművészetről is sokat kell majd olvasnod, meg nagyon sok más egyéb szakmáról is. Ahhoz, hogy jó rendező legyél, a rendezés és más filmes ismeretek mellett érdemes minél több féle más művészetből is inspirálódnod, nem csak a filmekből.


A hírnév már egy másik történet. Első sorban jó rendező akarj lenni. A hírnév meg remélhetőleg ebből majd következik. Viszont, ha nem leszel jó rendező, akkor a hírnév se valószínű, hogy jönni fog - rosszabb esetben lehet, hogy arról fog szólni a hírneved, hogy nem vagy jó rendező, ami nem biztos, hogy annyira jól fog esni...

dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%
Szia! Én színész /rendező vagyok és azt tudom tanácsooni, hogy legyenek ötleted. Ne másoktól szedj! Ez fontos
dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
#5 Abban teljesen igazad van, hogy kellenek a saját ötletek és nem jó mások ötleteiből élni, de minden tanulási folyamat azzal kezdődik, hogy előbb megismered mások munkásságát, alkotásaikat, módszereit. Így ismered meg a különféle művészeti ágakat, műfajokat, stílusokat. Sőt előbb általában megtanulod másokét lemásolni, kielemezni, értelmezni, átalakítani és többnyire csak ezek után szokott jönni, hogy saját önálló alkotást kezdesz létrehozni.
dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6 nyilván így értettem:)

Kicsikét film foszlányokból annyi ötletem volt hogy csak na. Filmekből. De abban együtt értek hogy feljts el mindent kedves kérdező ha a hírnévre pályázol

dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*felejts
dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!