Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen sokat keresnek Hong...

Ilyen sokat keresnek Hong Kong-ban?

Figyelt kérdés
Néztem az átlagkeresetet. És picit le vagyok döbbenve hogy 37000 HKD a havi jovedelem. 1 dollár az ilyen 44-45 forint. Szóval az több mint 1,5 millió forint.

dec. 1. 12:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Vagy ez még bruttó bér?

Azt tudom hogy drága város. De pont az olvastam , hogy ott is van nagyok sok szegény ember. Ezek alapján nehéz elképzelni

dec. 1. 13:00
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg az arat egy 50 nm-es alberletnek... Nekem azt nehez elkepzelni hogy 2023ban meg elnek emberek akik ennyire egysíkú gondolkodas moddal rendelkeznek
dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Néztem:D 500000ft nak megfelelo osszegbol kijön egy albi. ez az átlag.. Namár most akkor is marad nagyjabol 1 misi okoska
dec. 1. 13:10
 4/19 anonim ***** válasza:

Nesze. Ez kvara nem 500k


The minimum rent in Hong Kong is about 15,000 HKD (1,900 USD) per month for a simple one-bedroom apartment further away from the center. If you wish to live closer to the center or rent a bigger place with more amenities expect to pay at least 20,000–30,000 HKD (2,550–3,850 USD) per month and more.


Tehat jo lesz az 700knak, ami az alja. Az atlag az valahol 900k lehet. Az a 20k hkd.


De igaza van a kettesnek onmagaban a ber egy masik penznemre atvaltva es hasonlitgatva semmit nem jelent.


Ettol fuggetlenul nyilvan Hongkongban jok az életkörülmények. Azt leszamitva hogy ott van Kina.

dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Oké. Legyen mondjuk 900 akkor is megmarad 600vagy több. Ennyit nem lehet elkajalni vagy bármi másra költeni. Még ottani bérekhez viszonyítva sem. Szval ottani penzbol siman lehet utazgatni , jól élni
dec. 1. 13:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj tesó, ha Te itt csóró vagy, akkor Hongkongban is csóró lennél és nem utazgatnál sehova.
dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 900 az elberlet, tehat mondjuk 4szerese a pesti atlagnak, akkor nyugodtan szamolhatsz hogy az elet minden terulete is legalabb 2szer 3szor dragabb.


Es csak az ilyen nyomorult proliknal divik hogy csak a kajat meg a lakhatast szamoljatok koltsegnek.Kozlekedes, szorakozas ,ruhazkodas, tisztalkodas,hobbi?


Vagy te csak dolgoznal meg ennel? Ebbol allna az eleted? Gratulalok.

dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7-es mert itthon 280k nettóbol evésen meg lakhatáson kívül mire futtja manapság? Akkor legalabb mar vmi exotikus helyen nyomorogjak, lassak világot. Eü fix jobb am HK-ba.
dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsonal a pont
dec. 1. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
menjetek kis prolik lakjatok ott, biztos hogy nagyon jo es kolbasz orszag... Csak azt nem ertem hogy mi gatol meg benne, par ezer forint a repulojegy, es ugyebar egybol melot kapnal ott, egybol alberletet, egybol kinyalnak a segged mivel te egy Ugyes proli vagy, nem akarmilyen
dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!