Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Woltnal vagy a Foodoranal eri...

Woltnal vagy a Foodoranal eri meg jobban futarkodni?

Figyelt kérdés
dec. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Kb ugyanaz a pénz. Nagyon nem tudnak a másik fölé vagy alá ígérni.
dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitana. ***** válasza:
45%
Foodoránál úgy hallottam, egyre több feladatok hárítanak a futárokra, egyik ismerősöm ezért ment át a Wolthoz, mert ő futárkodni akart annyi pénzért, nem egyszerre 3-4 különböző munkakört ellátni.
dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szolovjov válasza:
31%
A Woltnál cserélgetik lefelé a magyarokat mindenféle bantura. Inkább bojkottálni kell ezeket.
dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Elnézve a fővárosimeg a nagyobb városokbeli NULLÁS alapdíjat a táblázataikban, meg ehhez az 50-200 ft-os címpénzeket lényegében egyiknél se...


Ember 600 ft az üzemanyag / liter, havi 100 ezer a járulék főállásba...

A napi kajád a sok rohangálástól meg legalább 2-3 ezer naponta.


Egy e-robogó bérlés is havi 75 ezer, mert a kocsi se megy bármennyit, meg nem csak üzemanyag kell bele...


Hol élnek ezek?

Én még azon csodálkozok, hogy van olyan bolond aki nyomatja ezt!


Nálam már a mateknál elvérzett, aztán még csábitgatnak bónusz igéretekkel, melózzak 200 órát nov 8 meg dec 31 között, százezres bónuszért...


Mit szívtatok bolondok?

dec. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

A jattra nem lehet vállalkozást tervezni...

Előző voltam...

dec. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!