Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 27 èvesen elèggè kilátástalan...

27 èvesen elèggè kilátástalan lett az èletem A helyembe mit csinálnátok ? Tippeket tanácsokat kèrek A többi lent 👇🏻⬇️👇🏻⬇️👇🏻⬇️👇🏻

Figyelt kérdés

Borsodban èlek a nincstelenség ès a szegénység legszarabb városa melletti kis faluban.


27 èves vagyok !


A sulis időszakomban nem derült ki (nem vette èszre egyik tanárom sem mert le se szarták) hogy idegen nyelvre ès számvitelre ki ható diszlexiám van !


Sajnos az érettségim nem sikerült nem tudtam ez miatt sem..tovább tanulni mert érettségihez kötött szakmát akartam(Gèpkezelő ès CNC forgácsoló!


Családi hátterem is nagyon gáz..nehèz az èlet...szüleim betegek ès nem iskolázottak 8 általános iskola és ennyi.


Suli után a sok veszteség miatt ès a sok szerencsétlenség miatt 2 èvig depressziós voltam be vallom...meg tört fiatalon az èlet ès csak búsúltam.

(Közbe szüleim a jogosítványomban nagyban segítettek)


Ez után fel ráztam magam és vègül talpra álltam !


El mentem egy multi cèghez operátornak (szalag munkás)

3 hónapig dolgoztam

Rendben volt minden szerettek ès tudtam helyezkedni (minőség ellenőrnek akartak be tanítani a vègèn)Nem volt büdös sosem a munka ès buzgón lelkesen vègeztem amit rám bíztak lelkiismeretesen szerettem amit csináltam.addig a pillanatig amíg nem gyulladt be a fülem.

Mivel majdnem el csontosodott a porc a fülemben a fèlre kezelések miatt majdnem el vesztettem a hallásom ès a brutális fájdalmak közepette majd nem műteni kellett 2 hétig nem mentem dolgozni ez vègett.

Műszakvezetőknek terület vezetőknek szinte mindenkinek nyíltan el mondtam hogy mivel szenvedek.

Ne rúgjanak ki külön kèrtem.

Ha fel gyógyulok mihamarabb munkába állok.jah persze....

2 nap le zajlással le is adtak a francba ugye csak egy bábú vagy ezeknèk a cègeknèl emberségnek a leghalványabb nyomát sem érdemes várni.


Az utolsó 2 fül kezelèst le mondtam mert vágytam hogy több legyek...mint amit az èlet dobott nekem.hogy haladjak valamire az életbe.


Hirtelen jött lehetőség által Dunaharasztiba a kólagyárba dolgoztam feketèn kis ideig....Nem tetszett mivel semmi szerződésem nem volt.

Szeretem a precíz korrekt őszinte ès erkölcsileg egèszsèges embereket ès munkákat így vègül nem mentem oda többet !

(Börtönös rossz emberek voltak a szobatársaim párhónapja szabadultak ès a munkás szállón nem èreztem magam jól nagyon nagyon nem vagyok ilyen emberekhez hozzá szokva fèltem hogy meg lopnak vagy meg vernek alacsony vèkonykás tipus vagyok de nem vagyok nyikhajj..)


Ezután pár hónapig munka nélkülin voltam (vesztesnek èreztem itt magam nagyon)


Utánna remènytelensèg alagútján láttam meg nagy esèlyekkel a fènyt ès ki mentem külföldre Nèmetbe a Dán határi öbölbe hajón villanyszerelő segèdnek itt dolgoztam 2 èvig !


Munkaerő leépítés történt ès bele estem èn is ès le számoltak !


A kis össze vakart pènzből ügyeskedni akartam de mindenbe bele buktam


Ès a nyàron történt egy balesetem egy rèszeg sofőr majd csak hogy meg ölt...totálkàrra ment a pici kis Corsam...ès még egy csomó dolog ki vette a zsebemből az utolsó garasokat...

Azèrt írtam le ilyen ,, részletesen" hogy ez alatt is èrzèkeltessem hogy van bennem akarat ès nagyon megbízható és lojalitás elköteleződèsre kèpes személy vagyok...

Nem alamizsnát kunyerálok

Hanem esélyt arra hogy dolgozhassak...mert ezt nem tudom meddig bírom...a csekkek a stressz meg öl..

Itt ahol lakom semmi munka

Messzire el mennèk ha meg bíztatna valaki hogy fix helyem van de ez álom...

Ami igazán fontos az èletben azt sosem adják könnyen csak már kezd bele törni a lelkem..ès a pènzem...


Sajnos nincs szakmám ès nem vagyok tanult de sok ès nagy erősségeim van.

Kommunikáció

Probléma megoldó

Egészség ès sport kedvelő

Sokoldalú szines srác vagyok

Èrtek egy alap szinten mindenhez !


Jelenleg ott tartok hogy

Napi szinten több mint 10-20 munkàra jelentkezem ès telefonálgatok...


A pènz fogy...màr nagyon szűkösen èlek...akarnèk...szeretnèk dolgozni egy meg becsült tag,munkás,társ lenni egy cèg vagy egy vállalkozásban !


De nincsennek baràtaim senki nem áll mellettem a szüleim kivételèvel.


Rendes normális jó külsejű vagyok... Budapesten tuti tudnèk munkát találni de az albérlet ès a kaja el vinnè az egèsz fizum...


Ès ahol èlek Szakma és érettségi nélkül szóba sem állnak veled...De ink a Protekció ami döntő súlyú az egèsz munka területén.

Ha nincs Bennfektes aki be ajánl vagy be invitál szinte esèlyed nincs be kerülni..bárhová is...


Ebben nekem tudna segíteni valaki ?


Èrtèkelni ès becsülni szeretnék egy ilyen őszinte segítséget !

Lelkileg is ès anyagiakban is honorálnám ezt az emberi meg mozdulást èn felèm !


Tudom hogy nagyon szèt fogalmaztam,Elnézéseiteket kèrem ezèrt.

Csak picit meg törik az ember mikor nincstelen ès próbál gerinces jó ember lenni minden nehézség ellenére is.

Ès szegèny embert mèg az ág is húzza...alapon vagyok...

Ès több hónapja csak hitegetnek...

Sokszor hülyènek nèznek vagy bohócnak nèznek,kutyául bánnak az emberrel !


(El megyek súlyos pènzek árán a legjobb ènemet előhozva egy interjúra, ès az interjú után 10 perc után jön az SMS avagy a telefon hogy át gondolták az önéletrajzom és az interjún is szimpatikus vagyok ès fel vettek a munkára !

bíztatva mondják,utasítanak hogy 3 nap után menjek vissza szerződèst alá írni ès a Munka kezdèsemet meg beszèlni!

Mosolyogva haza mèsz boldogan alszol el mert sikerült a munka..ès mire fel èbredsz jön az èrtesítès hogy ne menjek szerződést kötni.

El utasítják a jelentkezésem indokolni nem akarják mièrt..

Ebből már elegem van...


Csak az elutasítást kapom...

Mert nincs olyan aki konzponens lenne ès Protekcióval be kerülnèk egy meg becsülendő munkàra...


Ebbe szeretnèm a segítségeteket kèrni


Már egy releváns információ vagy egy bíztató szó is jól esik !


Kèrem aki tud az segítsen!


Hálám nem marad el akár közjegyző által le papírozhatjuk hogy 3 hónap után (próbaidő után)

Oda adom az egyik havi fizetésem !

(Csak egy pèlda)


Egyenes,jószívű,barátságos, szavahihető vagyok !

(Ritka ember tipus...tudom)


Előre is köszönöm a tippeket

A munka fel ajánlásokat,Bölcs tanácsokat.


Köszönök mindent ami normális ès jószívűsègből jön felèm ! 🙏🏻😇


Jó Egészséget Mindenkinek ! 🙂



#munka #protekció #Fiatal ès remènytelen #SorsodBorsod
dec. 2. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
valami tldrt irhattal volna, ennyi picsogast szted ki olvas el?
dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

1-es, én elolvastam. Ok. Szakmát nem csak érettségivel lehet szerezni. Anélkül semmire nem fogod vinni, pont úgy, mint a szüleid. Ha ki akarsz törni ebböl, akkor én a tanulás, képzések irányába néznék.

Nem írtad, hogy mennyi ragadt rád a német nyelvböl. De Ausztria is lehet egy opció, azért a mekibe asztalt törölgeti biztos felvennének. Ha egyszer már ki tudtál menni külföldre, akkor másodszor is sikerülni fog. Ha lakást nem is, de egy szobát tudsz majd bérelni a fizetésedböl. Aztán ha van egy munka meg egy kis szoba, akkor az összes megspórolt pénzemet a fejlödésemre költeném. Munka mellett tanulnék. Azért csak valami érdekel téged is.

dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Rèszben igazad van !

De tudod hogy van ez.. őszintère akartam ès így sikerült..aki segíteni szeretne ès tud az úgy is fel veszi velem a kapcsolatot ! 😇


De am nem genyózásból írom neked,tanácskènt csak,hogy olvass többet szerintem jót fog tenni,helyesírás ès olvasás terèn is.


Ès őszintén szólva nem èrtettem az első felèt az írásodnak,így tekintek a csipogás szóra is !


Köszönöm hogy írtál

Szèp Estét 🙏🏻

dec. 2. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan melyik az a város ami mellet laksz?
dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4 es !


Pontosan,Ózd !

dec. 2. 22:25
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Eger, Miskolc nem jöhet szóba? Oda talán be tudnál járni. De pl. Szlovákiában is vannak gyárak, ahová Magyarországról keresnek embereket, céges busz is van.
dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2%
Szófosás levél 100, legyél politikus
dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben bevonulnék katonának, fix hely fix lóvé!


Kb úgysincs semmi más fix az életedben, aztán próbálj meg valahol a határ mellett letelepedni, ha már összeszedted magad 3-4-5 év után.

dec. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy idegen nyelvekre és számvitelre kiható diszlexia, a diszlexia az totál más dolog. A porc sem tud elcsontosodni a füledben. (wtf 🤔) Ki kell, hogy ábrándítsalak: egyáltalán nincs jó kommunikációs készséged, az írásképed, a helyesírásod, a fogalmazásod egy katasztrófa, ezt az irányt felejtsd el. Én is a szlovákiai gyárakat javasolnám, a legtöbb helyen elég a magyar nyelvtudás, ott megtanulhatsz targoncázni is akár, a fizetés meg a Magyarországihoz képest a duplája.
dec. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
koltozz pestre
dec. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!